Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Guciowa, witaj :)

ostatnia jestem do filtrowania towarzystwa :) ja stwierdziłam tylko fakt, że większość kobitek jeździ na nakedach lub przesiada się na turystyki. Niewatpliwie turystyk jest wygodniejszy na dalsze podróże i nie neguje nikogo za wybór, Każdy siada na to, na czym mu wygodniej, ja zostanę wierna swojemu cruiser-owi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć,

 

w końcu przemogłem się i pozdrawiam wszystkich :)

 

Jeżdżę na... chodziaż lepsze byłoby stwierdzenie: "pyrkam" na Shadow VT750 od 5 lat i trochę znudziło mi się samotnie jeździć.

 

Nie jestem demonem szybkości, moja ulubiona prędkość to 80 - 100, wtedy mam czas na podziwianie widoków, na myślenie...

 

Jesli komuś takie pyrkanie odpowiada, to zapraszam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jednak jest ;) Pozdrawiam

To cudownie :) też jeździłam vt 600, Hondy są najwspanialsze :)

 

cześć,

 

w końcu przemogłem się i pozdrawiam wszystkich :)

 

Jeżdżę na... chodziaż lepsze byłoby stwierdzenie: "pyrkam" na Shadow VT750 od 5 lat i trochę znudziło mi się samotnie jeździć.

 

Nie jestem demonem szybkości, moja ulubiona prędkość to 80 - 100, wtedy mam czas na podziwianie widoków, na myślenie...

 

Jesli komuś takie pyrkanie odpowiada, to zapraszam :)

 

 

i ja witam tego, co pyrka na takim samym sprzęcie co ja :)

Edytowane przez Randzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów. Moje imię Krzysiek. Pierwsza konfrontacja z jednośladem nastała w 1990r., kiedy dostałem w prezencie jako 4 letni chłopiec motorower Romet Ogar 205 :D

A tak całkiem poważnie, od lipca 2013 po dziś dzień poruszam się Suzuki GS500, powoli rozglądam sie za czymś innym, ale wszystko w swoim czasie:)
Pozdrawiam i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

po 4 latach przerwy wracam na dwa kółka i do Wrocka :) dosiadając Suzi "jajeczko"

 

Chętnie dołączę się do wypadów, gdyby ktoś coś...

 

POzdrowionka

 

Michał "Ćwieku"

Edytowane przez Cwieku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...