Skocz do zawartości

Niby zwykła R6.....


Rekomendowane odpowiedzi

No w UK to policja ma porządne sprzęty, a nie jakieś preclowe BMW... :biggrin:

 

Twoja znajomość rzeczy jest porażająca :icon_mrgreen: naucz się że milczenie jest złotem i zacznij oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja znajomość rzeczy jest porażająca ;) naucz się że milczenie jest złotem i zacznij oszczędzać.

 

Zbycho, alboż to pierwszy taki młody gniewny..? na dodatek większość nawet nie rozumie tego, co pisze - pojęcia nie mając skąd i dlaczego, a traktując określenie "precel" jako zniewagę. nazwałbym to roboczo "efektem ścigacza.pl", definiowanym z grubsza poprzez ignorancję i zadufanie małolatów, ot co :biggrin:

ciekaw jestem, czy taki łebek powiedziałby to prosto w oczy człowiekowi z grupy, który zrobił w swoim życiu na motocyklu setki tysięcy kilometrów... albo czy rzuciłby taki tekst policjantowi-motocykliście; szczerze wątpię, by miał na to jaja :icon_mrgreen:

 

żeby nie być zupełnie OT powiem, że o ile tam zapewne takie pojazdy mają sens - o tyle u nas w kraju nie widzę takiej potrzeby. co, na tych ca 200-300km autostrad, rozrzuconych kawałkami po całym kraju mają działać? bo przecież do niczego innego się taki plastik nie nadaje, poza pościgiem na autostradzie; patrolowania dróg 8h w pozycji "z kolanami przy uszach" jakoś nie widzę

BTW zbliżonym pomysłem były sprezentowane naszej policji swego czasu dukaty monstery: zajeździli, zakatowali, zaniedbali. pamiętam był jeden odbudowywany później przez kogoś z prm, opis stanu po "policyjnej służbie" był powalający ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żeby nie być zupełnie OT powiem, że o ile tam zapewne takie pojazdy mają sens - o tyle u nas w kraju nie widzę takiej potrzeby. co, na tych ca 200-300km autostrad, rozrzuconych kawałkami po całym kraju mają działać? bo przecież do niczego innego się taki plastik nie nadaje, poza pościgiem na autostradzie; patrolowania dróg 8h w pozycji "z kolanami przy uszach" jakoś nie widzę

 

 

Szczerze to akurat po autostradzie wolałbym kogoś gonić naszymi preclowymi BMW, a w mieście wyspiarskimi R6, ale ja się nie znam bo do precla paru tysięcy mi jeszcze brakuje... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to akurat po autostradzie wolałbym kogoś gonić naszymi preclowymi BMW, a w mieście wyspiarskimi R6, ale ja się nie znam bo do precla paru tysięcy mi jeszcze brakuje... :)

 

 

Paru tysięcy lat na karku ?

 

A tak odnosnie turystyków BMW to producent powinien przyjrzec sie blizej grupie wiekowej osób do których trafiają ich maszyny i seryjnie instalować systemy podtrzymywania życia.... :flesje: :flesje:

 

 

Dzeci czasem mówią - "Jak dorosne to kupię sobie ścigacza..."

 

A dorośli - "Jak będe stary to kupię sobie BMW..."

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w UK to policja ma porządne sprzęty, a nie jakieś preclowe BMW... :biggrin:

 

:) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

a lekcje odrobiles?? Gdzie znajduje sie UK wiesz tylko z mapy na lekcji geografii a pojecie o BMW masz takie ze widziales u sąsiada na placu stare E30

 

Kolejne dziecko neostrady :icon_razz: :icon_razz:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :clap: :clap:

 

a lekcje odrobiles?? Gdzie znajduje sie UK wiesz tylko z mapy na lekcji geografii a pojecie o BMW masz takie ze widziales u sąsiada na placu stare E30

 

Kolejne dziecko neostrady :evil: :evil:

 

Bart ale dowaliles ;) , kolega wlasnie ten model mial na mysli :(

 

No bo jak sie nie przekracza 50 w miescie i 130 na autostradzie to sie nie ma z tym problemu :smile:

 

Mozesz wierzyc lub nie na autostrade wjezdzam tylko wtedy kiedy musze. Jezeli juz na nia wjezdzam i nie ma ograniczen to na pewno nie turlam sie 130 km/h ( zalezy od sytuacji na drodze ) :(

 

;)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem, czy taki łebek powiedziałby to prosto w oczy człowiekowi z grupy, który zrobił w swoim życiu na motocyklu setki tysięcy kilometrów... albo czy rzuciłby taki tekst policjantowi-motocykliście; szczerze wątpię, by miał na to jaja ;)

 

żeby nie być zupełnie OT powiem, że o ile tam zapewne takie pojazdy mają sens - o tyle u nas w kraju nie widzę takiej potrzeby. co, na tych ca 200-300km autostrad, rozrzuconych kawałkami po całym kraju mają działać? bo przecież do niczego innego się taki plastik nie nadaje, poza pościgiem na autostradzie; patrolowania dróg 8h w pozycji "z kolanami przy uszach" jakoś nie widzę

BTW zbliżonym pomysłem były sprezentowane naszej policji swego czasu dukaty monstery: zajeździli, zakatowali, zaniedbali. pamiętam był jeden odbudowywany później przez kogoś z prm, opis stanu po "policyjnej służbie" był powalający :(

jsz

spoko nie ma problemu - mogę rzucić., bo znam takich preci co zrobili setki tysięcy km a jeździć się nie nauczyli. Poicja to samo czasami zgrywają niezłych kozaków a sami wiele nie potrafią. Widzisz jeden woli jeździć na BMW inny na R6. Mi jakoś pozycja nigdy nie przeszkadzała.

 

 

Jeździj tym swoim BMW i pozwól innym jeździć tym czym chcą.

 

Zbycho przecież kolega żartował - więcej loozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie pozwolę sobie jeszcze zauważyć, że chłopaczyna, na którego tak wjeżdżacie robił sobie zapewne jaja...

 

 

...oj dzieci dzieci....

 

 

EDIT:

 

Łukaszek vel Kriterso mnie ubiegł ;)

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...