Skocz do zawartości

Co wybrać KTM SX 125, YZ 125 CZY Rm 125 ???


Rekomendowane odpowiedzi

No więc sadze iz jest jedna z mocniejszych set w rocznikach(00-03) z innymi nie mam porownania a wiec sie nie wypowiadam
mam porownanie do innych set to sie odzywam proste no nie

 

To masz to porównanie czy go nie masz :flesje: Bo ja już sie pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem SX, KX,YZ,CR

 

I powiem wam jedno 2T 125 = YZ125 !

 

Motocykl jedzie zajebiście, silnik miód, zawiecha miód. Szczegulnie od 05 na alu ramie. Motocykl w klasie 125 jest bez konkurencyjny.

 

seryjny SX źle się prowadzi, trzeba mieć sprężyne pod siebie i spędzić kilka ładnych godzin na regulacji zawieszenia. i moim zdaniem nawet po takich regulacja nie jedzie tak pięknie jak YZ. SX ma wady takie jak: pękające piasty, cięknące sprzęgło.

 

Pozdrawiam

 

O takie odpowiedzi mi chodziło :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piterq1991 noo chociaz Ty odczytales moje intencje :P chociaz wydaje mi sie ze napisalem zrozumiale

 

To masz to porównanie czy go nie masz :flesje: Bo ja już sie pogubiłem.

 

 

mam porownanie w rocznikach 00-03 do rocznikow wyzej nie mam :buttrock:

 

Zgadzam sie z Pomykiem w 100% jak ktoś może twierdzić że sx jest najsilniejszy skoro nie ma porównania.

Ja takie mam bo jeździłem naprawdę wieloma furami i mój wybór nie był przypadkowy.

przeciez pisze ze mam.....

 

 

SX ma wady takie jak: pękające piasty, cięknące sprzęgło.

 

bo YZ nie ma hydraulicznego sprzegla :)

 

pozdro :flesje:

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, ale to jest jego zdanie. Ja Ci radzę samemu przejechać się paroma sprzętami, to będzie dużo rozsądniejsze.

:)

 

Tak, przejechać się najlepiej, ale tamta odpowiedź była od osoby, która już zrobiła jazdy próbne :buttrock: . :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo YZ nie ma hydraulicznego sprzegla

 

Nie ma bo jest one nie potrzebne, jezeli jest nie zniszczona linka i nasmarowane wszystkie mechanizmy to pracuje tak samo jak sprzęgło hydrauliczne. A jest dużo mniej obsługowe. Obrońcy KTM wiem, że to boli, że wasze sprzęty niestety nie są najlepsze ale musicie się z tym pogodzić :icon_mrgreen: (proszę to potraktować humorystycznie i nie brać do serca)

 

W Czechach poziom MX jest duzo wyższy niz w PL i nie stety Czesi mają bardzo złe zdanie o crossowych KTMach, co innego o endurakach.

 

Z KTM polecam SXS 125 08 - to z czystym sumieniem polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( :eek: :eek: o w morde kupiłem zecha ktory nic nie jest warty :flesje:

Bede musial go zaraz wystawic na allegro zanim kazdy przeczyta ten temat ;) i kupic yamahe najlepiej 08 :lalag:

 

 

1 nawrócony zostało jeszcze kilku nie wiernych :flesje: :( . Oj chyba będę musiał ten temat wyczyścić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przejechać się najlepiej, ale tamta odpowiedź była od osoby, która już zrobiła jazdy próbne :buttrock: . :lalag:

 

Heh, widzę, że nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że sam masz się przejechać i się zdecydować i zobaczyć co pasuje Ci a nie koledze z forum :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...