Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

No mnie sie tez podoba chociaz ze na zapku była robiona generalnie niezła ale to nie dla mnie jednak ten silnik mnie troszkę odstrasza chociaz rozumiem że jak cos dopieszczone to nie ma prawa sie psuć Ja teraz rozmyslam szukam jakiegos silnika V2 do 5000 zastanawiam sie na intruder 1400 lub Sportster 1200 na razie projekt po głowie chodzi

Nie wiem ile chce za tego zapka ale pytałem skąd wział koła to podobno zaadoptował felę samochodową przecieli mu ją i pospawali ale za wszystko zapłacił 4klocki wiec chyba gra nie warta swieczki tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola spawane to ochydztwo.

juz Ci podawałem link do extra felg

Kupujesz taką za ok 1500 pln

ja wycinam Ci ją na pełną fantazje za ok 1000

tokarz za 100-200 pln dorabia Ci piaste i masz piekne kółko za 2500-2700 niespawane i cudne.

no i oczywiscie mozna załozyc piekne tarcze hamulcowe wyciete na wzór felgi.

wtedy mam juz projekt wzoru i moge tarcze wyciac taniej.

masz lepsze propozycje na zrobienie kół???

 

p.s.

Juz niedługo bede oferowal całe gotowe przody upside down z szesciotloczkowymi zaciskami extra felgami na szerokie kapcie 190-240 bajkowo wyciętymi tarczami i półkami a nawet z gotową główką dla budowniczych

wlasnie nad tym mysle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie o tym mówie że te 4 koła to strasznie duzo lepiej zaadoptować taką felę jaką mi proponowałeś.

 

 

Juz niedługo bede oferowal całe gotowe przody upside down z szesciotloczkowymi zaciskami extra felgami na szerokie kapcie 190-240 bajkowo wyciętymi tarczami i półkami a nawet z gotową główką dla budowniczych

wlasnie nad tym myslę

 

Ciekawe czekam za efektami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę wrzucić jakieś zdjęcia mojej Shadow'y :D

Co prawda jeszcze nie jest na full skończona, jednak już nią jeżdżę...

 

http://img27.imageshack.us/my.php?image=smallimg46162.jpg

 

http://img23.imageshack.us/my.php?image=smallimg4603.jpg

 

http://img168.imageshack.us/my.php?image=smallimg46122a.jpg

 

 

...zarejestrowałem się tutaj krótko po jej zakupie, w prawie fabrycznym stanie i myślałem, że każdą "przerobioną" maszynkę można zaraz nazwać custom'em... wielu z Was sprowadziło mnie na ziemię i dziś już nie chodzę z tak wysoko podniesioną głową jak ok rok temu, kiedy to przeróbka była dopiero w fazach planów... :D

Jednak powiem Wam, że mam świadomość, że na dzień dzisiejszy moja VT nie wygląda zupełnie jak maszyna seryjna i banan rośnie na gębie, kiedy jadę z kumplem siedzącym na seryjnym cruiserze z 2003 roku, a ludziska oglądają się właśnie za moją Hondą z '87 :eek: :buttrock:

 

Co Wy na to? Mam wymieniać, co zostało zmienione? :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek:

 

No to łapię pierwsze plusy :D

 

Miło takie słowa usłyszeć/przeczytać od osoby będącej w temacie w takim stopniu jak Ty :)

 

Więc pokolei, względem oryginału zmienione są:

-kiera (która na dniach znów się zmieni)

-kierunkowskazy

-lampa przód

-lampa tył

-lusterka

-dodane handbary :D

-felgi pomalowane proszkowo na czarno

-zmieniona osłona chłodnicy

-ponieważ zmieniliśmy kierę z giętej na prostą trzeba było zmienić pompy (hamulcową i sprzęgła) na takie z prostej i trafiły się od... XX'a :buttrock:

-przewody w oplocie

-siedzenie oddane do tapicera (wkur... mnie te pikowania)

-zlikwidowaliśmy analogowy prędkościomierz i założyliśmy cyfrowy Koso wraz z kontrolkami a obrotomierz założyliśmy centralnie

-likwidacja głównego panelu z kontrolkami wiązała się z przeniesieniem bezpieczników i innych dupereli, więc wymyśliłem sobie, że zamontujemy wojskową menażkę w którą to wszystko upchniemy, no i... wyszło to moim zdaniem mega czadersko (prawa strona moto między zbiornikiem i lampą) :D

-wywalone sporo chromu, boczki pomalowane na black :buttrock:

 

 

Chyba więcej nie pamiętam ;)

 

W planach zmiana kiery (na dniach), owijka na wydech, no i może jeszcze aerograf.

 

Dziękuję za uwagę :D

 

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Boa, gratulacje :clap: :clap: :clap:

ja śmigam na VT750 z 84 i rozglądam się za ciekawymi przeróbkami. Szukałem zdjęć Shadowki z prostą kierą i... dzięki :) Znaczy, nie podoba mi się prosta. Dla siebie szukam czegoś w stylu butterfly.

 

Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to bezpieczniki są w tej puszce po lewej pod bakiem (po lewej patrząc od strony jeźdźca)?? Świetny pomysł. Nie podoba mi się ta cała oryginalna konsola.

Zdjątka świetne, ale ja bardzo, bardzo poproszę o bardziejsze szczegółowsze ;) , w normalnym oświetleniu.

 

Ogólnie, fajna robota :)

 

Pozdrawiam

MJ

 

 

Edytowane przez Michael Jordan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzoo, bo ja się zawodowo zajmuję właśnie fotografią (ale tak naprawdę, to te fotki były robione na szybko) ;)

Dzięki za słowa uznania :D

...a co do aero, to mam konkretną wizję, która ładnie ozdobi motocykl, a już na pewno będzie wisienką na torcie :D

 

Michael Jordan, co do kiery, to ta jednak odrobinę za szeroka jest i też nie do końca w moim stylu, dlatego na dniach montuję taką bardziej sportową, nie wspomnę o tym, że miałem przez sekundę wizję co by clip-on'sy założyć :buttrock: ale poszedłem po rozum do głowy i mi się odechciało :P

Powracając do puszki na bezpieczniki, to siedząc na motocyklu i patrząc z góry na zbiornik, to owa puszka jest po prawej stronie (po lewej to jest filtr powietrza).

 

Jak dopracuję motocykl, to oczywiście nie omieszkam wrzucić dokładniejszych fotek, jednak z góry uprzedzam, że daleko mojej Chądzie do wychuchanych, wystawowych maszyn... wręcz wywaliliśmy kilka plastikowych osłon, które poodkrywały czasem "ordynarne" części moto :buttrock:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ordynarne to to co w motocyklach lubie najbardziej

Ładna linia i dobrze poprowadzona sylwetka, kilka smaczków i ordynarny metal ale komponujacy sie z całością to kwitesencja.

Jak bede robił nowe moto postawie na precyzje i detale

Narazie jednak mam maszyne ktora była zrobiona z naciskiem na moc i ładna sylwetkę.

No i kupa zelaztwa nie skażonego zadną owiewką ani plasticzkiem.

BOA wrzuc troche fajnych SWOICH fotek(różnych) na mail

[email protected]

Jak bedziesz chciał jakies extra detale daj znac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...