Skocz do zawartości

Podpisz petycje....


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podpisałam. ale najgorsze w tym wszystkim nie jest to, że jeden debil wpadł na taki pomysł a drugi wyraził zgode na zagłodzenie psa w galerii. najgorsze jest to, że masa ludzi, którzy przyszli na wystawę patrzyli na to i nie zrobili NIC :/

 

prawde mówiąc mam nadzieję, że to historia jak z kotkami bonsai-też była akcja z petycjami i podpisami, ale okazało się, że była to zwykła ściema, prowokacja i fotomontaż. bo jakoś nie mieści mi ise w głowie, że faktycznie tyle osób mogło na to patrzeć i nie zareagować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Prosze wszystkich dobrodusznych forumowiczów o podpisanie petycji.

wyjasnienie sytuacji jest tu:

 

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706

a tu petycja:

http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html

pozycja 3 - miasto , pozycja 4 - kraj

Dzieki. :icon_mrgreen:

 

co za ch*j

sam bym go tam przywiazal zeby zdechl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co komu hiszpanski?

Po to, żeby wiedzieć, co się podpisuje. Jeżeli jest się osobą pełnoletnią i nieubezwłasnowolnioną to złożony podpis jest dość istotny. Warto o tym pamiętać.

pzdr

PS. Powyższa uwaga nie znaczy, że zniechęcam kogokolwiek do petycji. Działanie tego "tfurcy" jako i wy potępiam. Podobnie jak "tfurczość" tej kobiety, która zabiła 4 zwierzęta w celu ich wypchania i zrobienia z nich piramidy.

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zmusiłam" całą rodzinę do podpisania tej petycji. Tego gościa powinni zagłodzić na śmierć podczas kolejnej edycji biennale, to by dopiero była sztuka - mogłabym pojechać na taka wystawę

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Koles i tak juz jest sławny a chyba o to mu chodziło.

 

Jendoczesnie pozwole sibie zacytowac kawałek utworu...

 

"...you cannot kill what You did not create..." Duality.Slipknot.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie komentuje zachowania tego chu... echhh, denerwować mi się nie wolno ...

j.w.

 

P.s. Zgadzam sie zupelnie z przedmowcami, ze to chyba jakies jedno wielkie nieporozumienie- a najgorsze jest to, ze wielu ogladajacych ta wystawe nie widzialo w tym nic zlego. Jednakze nie popisuje niczego, czego nie rozumiem. A poki co hiszpanskiego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta historia to jeden wielki stek bzdur.

Żaden pies nie został zagłodzony.

Cała sprawa jest wymysłem dziennikarzy, którzy prześcigają się nawzajem w poszukiwaniu sensacji.

Tysiące ludzi wyszło na głupków - wierząc w każdą historię jaką usłyszą, podpisując się pod każdą petycją jaka pojawi się w sieci... przypomina mi się historia o kotach hodowanych w butelkach i inne, podobne...

Nikt już nie zastanawia się nad tym, co czyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...