Skocz do zawartości

moto trzeszczy na dziurach


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylna czesc jest na stale zamocowana, przejzalem dzisiaj z latarka wahacz-smarowniczek niema... meczylem tez przednie zawieszenia, slychac taki przeskok i chyba napewno na glowce ramy.... tylko pytanie czy one moga wydawac taki dziwny dzwiek, rozumeim stuki ale trzeszczenie?

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rozebralem zawieszenie tyl gpz,tez bylo skrzypienie jak w starej werslace,luzow nie bylo,ale po

rozebraniu,tragedia wszystko zardzewiale caly uklad dzwigni nadaje sie do regeneracji,czyli szlifowania i

dorabanie nowych tulei ,wymiana oringow uszczelniajacych,smarowanie.Przypuszczam ze u ciebie bedzie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skrzypialo ci tylko podczas jazdy czy tez na postoju jak uginales zawieszenie? w twoim przypadku jaki jest koszt wymiany tych tulejek i uszczelnaiczy?

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z główki jest właśnie takie trzeszczenie jakbyś plastik łamał .

ciężko to zlokalizować gdyż jest efekt jakby to było pod tobą

 

dokladnie tak to wyglada, na tulejki zawieszenia nei bardzo, bo wszytsciutko leciutko pracuje....

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

chce sie podpiac do tematu u siebie mam podobne objawy tylko jest to przednie zawieszenie tzn podczas uginania zawieszenia slychac trzeszczenie jakby skrzypienie cos takiego ale wodobywa sie takjakby z ktorejs lagi w jednej zmienialem olej i simmering ,ten glos wydobywa sie nie w kazdym polozeniu kierownicy tzn jak jest skrecona mocno to tak a na prostej nie co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

chce sie podpiac do tematu u siebie mam podobne objawy tylko jest to przednie zawieszenie tzn podczas uginania zawieszenia slychac trzeszczenie jakby skrzypienie cos takiego ale wodobywa sie takjakby z ktorejs lagi w jednej zmienialem olej i simmering ,ten glos wydobywa sie nie w kazdym polozeniu kierownicy tzn jak jest skrecona mocno to tak a na prostej nie co to moze byc??

 

 

moze gumowe mocowania kiery, albo przyciera o cos plastikowego...

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom oliwa zmieniona coprawda tylko w jednej ladze bo jedna ciekla wiem ze powinno zmieniac sie w obu na raz i ze sa rozne opinie na ten temat ale ja zmienilem w jednej i simmer nie byl po zewnetrznym obwodzie strasznie ciasny na poczatku wycieklo tam(pod golenia laga sucha) troszeczke oleju ale to naprawde laboratoryjne ilosci i teraz jest juz oki moze rzeczyiscie to hamulce ,slysze to tylko jak moto np wprowadzam do garazu i po wcisnieciu klamki hamulca zlozy sie nalagach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na 99% cham...

 

cham:

synonimy: grubianin, prymityw, prostak, burak,

Cham- według biblijnej Księgi Rodzaju najmłodszy z 3 synów Noego, przodek ludów Kanaanu i Afryki

:) :(

 

W ttr tez mi hamulec tak skrzypi- nie dotarłem prawidłowo klocków.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...