Skocz do zawartości

Dual cbs


zorro1100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wg tego rozumowania dual działa także gdy motocykl stoi, bo przy paleniu gumy działa na przednie koło siła obrotowa przecież więc zacisk tarcza i klocki z tyłu dostają w dupę...

mi pare razy w deszczu tył robił dziwne rzeczy ale ja mam dunlopy sportmaxy q1, ktore na mokrym dają ciała, do tego łyse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Co do przydatnosci LBS to mozna by sie bardzo dlugo na ten temat spierac,sama Honda nie jest do konca pewna co jest najlepsze jako ze kazda nowa generacja w przypadku st1100/1300, cbr1000f czy cbr1100xx jest " ulepszona i poprawiona".Zapewna wersja 6.0 to bedzie najlepsza tzn,LBS bez LBS czyli normalne standardowe hamulce.Podobnie jak BMW i ich hamulce za wspomaganiem :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

i te słowa okazały się być prorocze

wchodzę sobie do salonu, i "co ja pacze"?

i widzę, że w wielu nowych Hondach znowu niezależne heble montują :D

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

przez lata Honda w swoich motocyklach (różnych modelach) stosowała rozwiązanie C-ABS czyli "dual"+abs w jednym

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...