Skocz do zawartości

Szokujący wywiad z Alexem Barrosem!


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie uwazacie ze teraz prrawdziwy sport to tak naprawde tylko amatorskie wyscigi, albo wyscigi nielegalne?

 

 

Tylko tam mamy zdrowa rywalizacje, zasady fair play, niebezpieczenstwo i pasje, a nie marketing, kase i reklame.

 

Uwazam ze im wiecej kasy w sporcei tym mnie sportu, bo nieliczy sie juz zawodnik tylko jego portfel i jego sponsor.

 

Do tego zaawansowana technika w wyscigach z najwyzszej polki przyprawia mnie o mdlosci. Kto to widzial zeby z motocyklu montowac kontroel trakcji, jakies elektroniczne starty, miliony kabli.

 

Motocykl wyscigowy to odchudzony naked z owiewka, ktorego doalamy na pych, a nie jakies roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja ja w F1 z Alonso i Hamiltonem :banghead:

 

Wszędzie kogoś faworyzują i próbują kogoś wypromować na zwycięzce to już nie jest sport tylko kasiaste rozgrywki kto ma lepszego sponsora i bardziej kasiastego ten wygrywa :icon_mrgreen:

 

 

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Wylewacie krokodyle lzy, a gdybyscie tylko mieli mozliwosc jazdy w takim fabrycznym teamie, posikali byscie sie ze szczescia. W sporcie wyczynowym zawsze beda pieniadze. Ktos kto wyklada ogromna kase na team walczacy o najwyzsze miejsca, chce conajmniej wyjsc na zero a najlepiej cos zarobic. W polsce wiekszosc zawodnikow sciga sie za wlasna kase i chcecie mi powiedziec ze wam sie to podoba?? Ze nie wspomne o tych co faktycznie ta kase na swoje starty wykladaja. Teraz gadacie ze kasa zabija sport a potem jest biedolenie ze nie ma kasy, na wyszukiwanie mlodych talentow i ich rozwijanie. A kto ta kase ma wylozyc? Efekt jest taki ze zawodnikami sa Ci, ktorych na to stac, a nie potencjalnie utalentowani. Rozumiem rozzalenie Barrosa, ale o tym ze przez te wszystkie lata ktos placil za to zeby mogl sie scigac jakos zapomnial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Wylewacie krokodyle lzy, a gdybyscie tylko mieli mozliwosc jazdy w takim fabrycznym teamie, posikali byscie sie ze szczescia. W sporcie wyczynowym zawsze beda pieniadze. Ktos kto wyklada ogromna kase na team walczacy o najwyzsze miejsca, chce conajmniej wyjsc na zero a najlepiej cos zarobic. W polsce wiekszosc zawodnikow sciga sie za wlasna kase i chcecie mi powiedziec ze wam sie to podoba?? Ze nie wspomne o tych co faktycznie ta kase na swoje starty wykladaja. Teraz gadacie ze kasa zabija sport a potem jest biedolenie ze nie ma kasy, na wyszukiwanie mlodych talentow i ich rozwijanie. A kto ta kase ma wylozyc? Efekt jest taki ze zawodnikami sa Ci, ktorych na to stac, a nie potencjalnie utalentowani. Rozumiem rozzalenie Barrosa, ale o tym ze przez te wszystkie lata ktos placil za to zeby mogl sie scigac jakos zapomnial.

 

 

Jasne, potrzebny jest marketing, sponsorzy i kasa. Ale to ma być źródło finansowania sportu i rywalizacji a nie kupowanie wyników.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...