Skocz do zawartości

Gdzie jeszcze o tej porze robią egzaminy na A?


JerrryD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałem jeszcze w tym roku zdać egzamin na A. Najbliżej mam do Skierniewic, a tu się okazuje, że motory już śpią snem zimowym.

W takim razie gdzie jeszcze można pojechać zdawać w terminie nieco krótszym niż na Odlewniczej? Płock? Włocławek? Radom? Łódź? Inne? Bo do wiosny zapomnę, którymi drzwiami się wsiada na motocykl ;)

 

Dzięki z góry za podpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlewniczą też już możesz sobie odpuścić... :banghead:

 

 

Może ktoś się orientuję gdzie w Wawie można się jeszcze w tym roku jeszcze zapisać na kurs?

 

A tu dzwoniłeś?

http://www.pro-motor.pl/401.html :icon_idea:

Edytowane przez 4sta15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem jeszcze w tym roku zdać egzamin na A. Najbliżej mam do Skierniewic, a tu się okazuje, że motory już śpią snem zimowym.

W takim razie gdzie jeszcze można pojechać zdawać w terminie nieco krótszym niż na Odlewniczej? Płock? Włocławek? Radom? Łódź? Inne? Bo do wiosny zapomnę, którymi drzwiami się wsiada na motocykl :crossy:

 

 

 

A tak naprawdę to po co ci zdawanie egzaminu jeszcze w tym roku?

Ja aktualnie robię kurs w promotorze i tam chłopaki od razu mówili, że najprawdopodobniej w tym roku się nie uda podejść do egzaminu. I co z tego? Zimno już i coraz mniej przyjemnie się śmiga :) . Za to na wiosnę dokończę biegusiem jazdy i oczekiwanie na egzamin podobno jest wtedy króciutkie :crossy: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to po co ci zdawanie egzaminu jeszcze w tym roku?

Ja aktualnie robię kurs w promotorze i tam chłopaki od razu mówili, że najprawdopodobniej w tym roku się nie uda podejść do egzaminu. I co z tego? Zimno już i coraz mniej przyjemnie się śmiga :wink: . Za to na wiosnę dokończę biegusiem jazdy i oczekiwanie na egzamin podobno jest wtedy króciutkie :crossy: ;)

Np. po to, ze teoria jest wazna tylko 6 miesiecy. A teorie mam juz zdana, a nie chce mi sie uczyc na wiosne 500 pytan :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i spadl pierwszy snieg ;/;/

 

juz chyba nie da rady zaliczyc egzaminu w tym roku...

musimy czekac do nastepnego sezonu...

 

pzdr

Co wy się śniegu boicie :buttrock:

 

Dzisiaj musiałem wracać z Wawy 15 km ze szkoły koło 17, było naprawdę grubo, kierowcy patrzyli się na mnie jak na debila :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlewniczą też już możesz sobie odpuścić... :icon_twisted:

A tu dzwoniłeś?

http://www.pro-motor.pl/401.html :crossy:

 

 

A nie dzwoniłem, spojrzałem na aktualności i kurs na A zaczyna się 13 listopada, także rozpocznę prawko jeszcze w tym roku :icon_mrgreen: Tylko szkoda że już jeden mandat mam za sobą :icon_biggrin:

Dzięki za kontakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...