Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linek nie mam niestety w tej chwili,

 

nalepki są tu,

 

http://www.blitzmoto.pl/

a tutaj,

 

http://www.offroad-squad.pl/ekipa/

 

ostatnio moto ma własnie okleiny robione przez nich pod zamówienie.

 

Pozdro.

 

Dzięki :lalag:

 

Jakby ktoś miał jakieś wzory oklein do drz 400e to będę bardzo wdzięczny jak ktoś podeśle :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh i nie udało się ukryć ;/ tak na prawdę to cały czas latam pod gimnazjum i palę tam gume albo latam na jednym kole kiedy jest długa przerwa :icon_mrgreen: Poza tym "Lans" to moje drugie imię hehehe :cool: .

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

pozdrawiam i uważajcie na kuratorów hehe :icon_razz: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gdzie takie coś kupić?

ja to będę musiał chyba 2 raz rozebrać bo ku*wa WSZYSTKO nowe, złożone na 1000% DOBRZE a luz nadal jest :banghead: :banghead: :banghead:

I jak załozc do tego wachacza, przeciez oryginalnie tam nie ma, to będzie trza wiercić? :O

 

Dokręć wszystkie śruby bardzo mocno!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to chciałem tę ośkę wybić żeby sobie smarowniczkę założyć, jak to zrobiłem na trójkącie bo częste mycie skraca życie!widzę żę z tą linką to nie lada problem jest,ale poczekamy-zobaczymy może ktoś wie i się pochwali od czego by ją dopasować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to chciałem tę ośkę wybić żeby sobie smarowniczkę założyć, jak to zrobiłem na trójkącie bo częste mycie skraca życie!widzę żę z tą linką to nie lada problem jest,ale poczekamy-zobaczymy może ktoś wie i się pochwali od czego by ją dopasować :wink:

 

 

na 90 % powinienem jutro wieczorem juz miec,koszt 80 zł+wysyłka.

 

jak cos pisz w srode rano na gg 2035516.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Panowie,mam takie pytanie. Chciałem się dowiedzieć ile mogę wołać za mojego DRZ. Wiec tak. Suzuki to wersja S z 2006 roku. Sprowadzona była z Anglii,ja ją mam od sierpnia,zarejestrowałem ją i opłaciłem. Ma świeży przegląd miesiąc temu robiony,oc i nw do sierpnia. Przebieg chyba 5000mil jakoś niecałe,ale nie pamiętam dokładnie. Silnik stan igiełka,pali na dotyk. Świeżo sprawdzone luzy zaworowe, idealnie trzymają swoje wartości. Płytki jeszcze oryginalne. Na sezon zalany świeżo olejem Motul 7100,mam pozostałe 200ml w razie czego. Na tej oliwie zrobione 100km tylko,bo do matury się przygotowuje i nie mam czasu zbytnio na jazde. Zmieniona tylna lampa na diodową i kierunki. Mam do niego 2 wydechy, sportowy giannelli (sam zakładałem jako nowy w październiku,mam pudełko i paragon) i oryginalny. Dodatkowo gruba kierownica WRP plus adaptery. Handbary acerbis. Nowa okleina monster energy i przedni błotnik od yz/wr,bo stary mi się nie podobał,ale oczywiście mam go. Mam do niego oryginalną narzędziówkę z oryginalnymi narzędziami,książke serwisową,manuala oryginalnego po angielsku i na płytce po polsku. Klocki tył nowe,przód na pół sezonu jeszcze. Przednia opona zmieniona we wrześniu Pirelli Scorpion,tylna niedługo do wymiany,też Scorpionek. Napęd nowy założony we wrześniu, zębatki Sunstar, łańcuch DID x-ring. Przełożenie terenowe 14-49. Oryginalne zębatki i łańcuch 15-44 też posiadam, na sezon by jeszcze wystarczyły.

 

Foto: http://bikepics.com/pictures/1950315/ , http://bikepics.com/pictures/1950317/

 

Pytam,bo mam okazje się zamienić na inny motor,lecz nie wiem czy mi się opłaca,a od jakiegoś czasu nie śledziłem dokładnie allegro,itp. Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że niebieska to trochę mniej, bo Suzuki tylko żółta.

To żart. Ja myślę, że cena wywoławcza na poziomie 14kzł będzie akurat. To ile ktoś ci zapłaci zależy od popytu w danym czasie.

To jest jednak popularny i poszukiwany w pewnym gronie odbiorców motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaoferowano mi zamiane na wr 450f z 2004r, ale była jeszcze do rejestracji i nawet na seryjnym wydechu, więc stwierdziłem,że chyba jednak zdecydowanie mi się to nie kalkuluje:) Była też CRF 450x z 2005r, sam napisałem do kolesia, ale w sumie mogłem się spodziewać,że ktoś kto sprzedaje moto dla kasy będzie chciał interes dobry zrobić, więc chciał dopłaty,a też niezarejstrowana w kraju. W weekend może się zmotywuję i umyje motor i zrobie ładne zdjęcia i wystawie ogłoszenie. Chociaż cały czas dumam czy zmieniać czy nie, jak dostane dobrą kase to sprzedam,jak nie to pojeżdże jeszcze troche,zajebisty i niezawodny sprzęt,nie można mu tego odmówić. Gdyby tylko troche lżejszy był :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że niebieska to trochę mniej, bo Suzuki tylko żółta.

To żart. Ja myślę, że cena wywoławcza na poziomie 14kzł będzie akurat. To ile ktoś ci zapłaci zależy od popytu w danym czasie.

To jest jednak popularny i poszukiwany w pewnym gronie odbiorców motocykl.

 

Nówka DR-Z E kosztuje 23 tys zł , więc nie licz na 14 kafli , rynek wszystko zweryfikuje

za 16 można kupić WR 450 2008 w dolnośląskim :crossy:

gdybym nie zmieniał auta już by stała u mnie :evil:

 

http://otomoto.pl/suzuki-dr-z-400-drz400-d...a-M1796784.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...