Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde drogie te kierownice, myslalem zbey cos do 150 kupic

 

Czy to takie drogie to nie powiedzialbym - ale lepiej doloz zeby pozniej nie marudzic

ze zaoszczedziles 100 a sie wygla od razu...

 

Tak w ogole to czesc wszystkim... :)

 

Mam pytanie - nie chce ktos przygarnac kolek od cbr 250 z tarczami i oponami ?

Z tego co mi wiadomo nie ma problemu z dostosowaniem ich do DRZ na SM

a cena nie bedzie 2500 :)

 

Wywolawcza daje 500 - niech bedzie z moimi kosztami wysylki... :)

 

to dosc duza rzadkosc a mi sie kurzy w garazu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kierownica cos zmieni http://allegro.pl/item711133501_kierownica...uad_enduro.html

 

Wysokosc 8 cm ( raczej nie zawysoka)

 

 

Tutaj jest wyzsza http://allegro.pl/item705635524_renthal_ki...m_promocja.html

Tylko czy podejdzie do Drztki i nei bedzie smiesznie wyglądała

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, chcialbym jeszcze raz ponowic temat gaznikow. Czy jest na forum osoba ktora wymienila gaziora na Keihina? Jakie modyfikacje nalezy zrobic w airboxie? Czy nie beda przeszkadzac inne krzywki walka rozrzadu? Widze, ze temat jest poruszany co jaksi czas ale wciaz nienamacalny. Prosilbym o konkretne odpowiedzi badz kontakt do osoby co takie modyfikacje zrobila.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywkami raczej się nie przejmuj, różnica otwarcia zaworów między wałkami od E a S to niecały 1mm więc żeby zauważyć różnice trzeba być zawodnikiem wykorzystującym w 100% potencjał motocykla albo pomiary na hamowni wykonać. Co do airboxu to u mnie pod siedzeniem wlot powietrza ma wymiary ok 10x10cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, chcialbym jeszcze raz ponowic temat gaznikow. Czy jest na forum osoba ktora wymienila gaziora na Keihina? Jakie modyfikacje nalezy zrobic w airboxie? Czy nie beda przeszkadzac inne krzywki walka rozrzadu? Widze, ze temat jest poruszany co jaksi czas ale wciaz nienamacalny. Prosilbym o konkretne odpowiedzi badz kontakt do osoby co takie modyfikacje zrobila.Pozdr

 

Może ta stronka ci w czymś pomoże:

klik

Poszukaj w dziale modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Więc wystarczy wymiana gaznika i to wszystko?

Dzis rozmawialem z kolega co probówał taka operacje i poradzil wymiane śruby ktora sie wrkeca w cylinder na taka z wersji E ? Ktoś coś probował takiego?

Chichio wlot do airboxa w twoim wykonaniu wyglada zajebiscie. :clap: Uwazaj jednak na dekle silnika.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.

Więc wystarczy wymiana gaznika i to wszystko?

Dzis rozmawialem z kolega co probówał taka operacje i poradzil wymiane śruby ktora sie wrkeca w cylinder na taka z wersji E ? Ktoś coś probował takiego?

Chichio wlot do airboxa w twoim wykonaniu wyglada zajebiscie. :clap: Uwazaj jednak na dekle silnika.

 

 

kolego ja nie próbowałem tylko to robiłem a srubka jest niezbednym elementem tej operacji bo pytałes o to co trzeba zrobic,pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...