Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przede mną jedzie Honda XR chyba ale głowy nie dam sobie uciąć.

 

Tomek_mistrz jest to żwirownia w Rusi. Zapraszam Cie na www.motobracia.pl tam na forum w dziale off-road możemy sie umuwić z chęcią polatam bo ciężko ostatnio ekipe zebrać :).

 

P.s na filmiku widac tylko podjazd ale tam jest jeszcze fajna trasa w okół i tych podjazdów tam jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede mną jedzie Honda XR chyba ale głowy nie dam sobie uciąć.

 

Tomek_mistrz jest to żwirownia w Rusi. Zapraszam Cie na www.motobracia.pl tam na forum w dziale off-road możemy sie umuwić z chęcią polatam bo ciężko ostatnio ekipe zebrać :).

 

P.s na filmiku widac tylko podjazd ale tam jest jeszcze fajna trasa w okół i tych podjazdów tam jest dużo.

 

A to fajnie się składa, bo w sobote lecę z kumplami terenem do Stawigudy. Co prawda w pierwszą mańkę lecimy po linii Jonkowo-Unieszewo-Stawiguda, ale powrót możemy zaliczyć przez Ruś, bo widać, że chyba całkiem fajna miejscówka. Jakbyś też miał być tam w sobotę to wal na PW, jakoś się ustawimy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek w sobotę ekipa z Lidzbarka Warmnińskiego robi off-road-owe zakonczenie sezonu bedzie jakaś trasa zrobiona zawody z podziałem na klasy/ cross/ enduro licencja i bez licencji potem ognisko kiełbaski itp. wiec moze zmiencie kierunek ze stawigudy na lidzbark zaatakujcie. Mam gdzies mapke jak polnymi drogami można dojechać z Olsztyna pod sam tor w lidzbarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam mały problem, mianowicie od gaźnika z tego co zauważyłem idą dwa wężyki i wychodzą z tyłu pod silnikiem, z jednego cieknie nieraz paliwo, wydaje mi się ze są one od przelewu i powinny być złączone razem, iż jeden jest grubszy od drugiego i nachodzą na siebie bez problemu. Czy to normalne, a one się po prostu rozłączyły?

Ps. wiem że dla niektórych to może być denne pytanie, ale póki co jestem świeży w temacie.

Edytowane przez robek_ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. drz 400 e 2003. po gwaltownym dodaniu gazu z niskich/wolnych obrotow silnik muli, jakby sie dlawi przez moment zanim dostanie kopa. przy wyzszych obrotach lub plynnym odkrecaniu obroty rosnal plynnie i natychmiast. jakis pomysl o co chodzi? nowy filtr powietrza cos zmieni? pzdr

Edytowane przez bbuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. drz 400 e 2003. po gwaltownym dodaniu gazu z niskich/wolnych obrotow silnik muli, jakby sie dlawi przez moment zanim dostanie kopa. przy wyzszych obrotach lub plynnym odkrecaniu obroty rosnal plynnie i natychmiast. jakis pomysl o co chodzi?

 

Sądze że masz z byt ubogą mieszanke paliwo-powietrze spowodowaną spadkiem temperatury otoczeni. Wyreguluj odpowiednio gaźnik i problem minie

 

a to nie jest czasem wada drzta ?? mój miał dokładnie to samo -jak z niskich obrotów zrobiłem ruch manetką do maksa to przez chwilę sie dusił potem był ogień, musiałem mu płynnie odkręcać, ktoś jeszcze chyba miał ten sam problem ??

 

mam mały problem, mianowicie od gaźnika z tego co zauważyłem idą dwa wężyki i wychodzą z tyłu pod silnikiem, z jednego cieknie nieraz paliwo, wydaje mi się ze są one od przelewu i powinny być złączone razem, iż jeden jest grubszy od drugiego i nachodzą na siebie bez problemu. Czy to normalne, a one się po prostu rozłączyły?

 

gaźnik mikuni czy keihin ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze chyba miał ten sam problem ??
Tak, wszyscy :icon_mrgreen:

Panowie, to normalna sprawa, nie tylko w DRZ - kwestia gaźnika FCR. Przerabiałem ten temat, rozkladalem i czyściłem gaźnik pare razy - ten typ tak ma. Może to powodaować pewien dyskomfort, ale w jeździe to nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzyłem w 4 egzemplarzach DRZ E z tym samym gaźnikiem z pompką i sytuacja była identyczna. zeby było śmieszniej, niektórzy w ogóle nie wiedzieli, że coś takiego się u nich dzieje, bo tak jak pisałem w jeździe to nie przeszkadza. Żeby sprecyzować - chodzi o gwałtowne dodanie gazu z wolych obrotów na rozgrzanym silniku.

Filtr mam zawsze czysty i u mnie nie wpływa to na reakcje na gaz.

Edytowane przez m_fiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam mały problem, mianowicie od gaźnika z tego co zauważyłem idą dwa wężyki i wychodzą z tyłu pod silnikiem, z jednego cieknie nieraz paliwo, wydaje mi się ze są one od przelewu i powinny być złączone razem, iż jeden jest grubszy od drugiego i nachodzą na siebie bez problemu. Czy to normalne, a one się po prostu rozłączyły?

Ps. wiem że dla niektórych to może być denne pytanie, ale póki co jestem świeży w temacie.

normalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest czasem wada drzta ?? mój miał dokładnie to samo -jak z niskich obrotów zrobiłem ruch manetką do maksa to przez chwilę sie dusił potem był ogień, musiałem mu płynnie odkręcać, ktoś jeszcze chyba miał ten sam problem ??

 

 

 

gaźnik mikuni czy keihin ??

Gaznik Mikuni

 

 

normalne :)

to gitara, ale maja byc rozlaczone, czy wsadzone w siebie?

dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...