Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Padła mi linka sprzęgła i zastanawiam się czym, po przeczyszczeniu pancerza wewnątrz to zasmarować? Jakieś podpowiedzi, żeby to jak najdłużej dobrze chodziło?

 

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś zna, ma lub zastanawiał się na czymś takim.

 

https://ssl.allegro.pl/item1021338806_mini_...cam_atc_2k.html

 

Ostatnio z kumplem śmigaliśmy na torze i filmowaliśmy nasze wyczyny zwykłą kamerką (jeden wtedy nie jeździł), ale fajnie by było założyć coś takiego na kask i puścić się w teren.

Może macie doświadczenia z innym sprzętem to dajcie znać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega taką kupił, ale chyba taniej.Co do filmowania to dopóki nie doszedł do wprawy w większości oglądaliśmy korony drzew i niebo - nie ma wyświetlacza na którym widać obraz jest na nim tylko czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś zna, ma lub zastanawiał się na czymś takim.

 

https://ssl.allegro.pl/item1021338806_mini_...cam_atc_2k.html

 

Ostatnio z kumplem śmigaliśmy na torze i filmowaliśmy nasze wyczyny zwykłą kamerką (jeden wtedy nie jeździł), ale fajnie by było założyć coś takiego na kask i puścić się w teren.

Może macie doświadczenia z innym sprzętem to dajcie znać

 

Tez zastanawialem sie nad tansza kamerka ale stwierdzilem ze nie lubie patrzec na pixele i zgadywac z kumplami co pojawilo sie wlasnie na ekranie. Zastanawialem sie nad wyzej wymienionym vholdr i gopro HD. Podobne ceny ale Gopro ma zaj*bisty osprzet i rewelacyjna jakosc. Jedyne co moze przeszkadzac to to ze gopro jest wiekszy i kwadratowy ale mi to zupelnie nie przeszkadza bo mozliwosci montazu zachwycaja.

A tak to wyglada na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=CLQECp-yRlQ

 

 

Powtórzę się, przy jakim przebiegu wymienialiście łańcuszek rozrządu? Mam przejechane 9600km i wydaje mi się że zaczyna hałasować (chyba że to ten odprężnik?).

 

Moj musialem wymienic przy 10 000 km bo halasowal i jak sie pozniej okazalo byl mocno naciagniety. Kupuj DID'a i jesli chcesz jezdzic bez stresu to Manualny Napinacz Łańcuszka Rozrządu. Któryś z kolegów taki sprzedaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio z jakością. bardziej polecam VholdR albo GoPro. najlepiej wersje HD.

 

Faktycznie jakość lepsza, ale VholdR 1,2 Kzł, a GoPr 1,5 Kzł. Trochę drogo :icon_eek:

Albo muszę się jeszcze nakręcić ne zakup (i dozbierać kasy) albo pozostanę przy zapisie moich wyczynów w pamięci szarych komórek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakość lepsza, ale VholdR 1,2 Kzł, a GoPr 1,5 Kzł. Trochę drogo :icon_eek:

Albo muszę się jeszcze nakręcić ne zakup (i dozbierać kasy) albo pozostanę przy zapisie moich wyczynów w pamięci szarych komórek :biggrin:

 

Tak jak ktoś wcześniej napisał. GoPro ma przewagę w postaci systemu mocowań, który jest naprawdę dobry, do tego GoPro ma możliwość robienia zdjęć, na przykład co sekundę.

Edytowane przez the king is dead!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...