Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. panowie odpowie mi ktos na pytanie czy DRZ400 jeste równie mocna jak DRZ400E? jak jest slabsza to o ile? Czym sie róznia te dwa motocykle??

świetnie trafiłeś to najobszerniejszy watek do drz jaki znam na polskich forach,

kompendium wiedzy tylko trzeba poczytać i hmmm czasem odsiać ziarno od plew

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , czy do DR-Z 400 S na pewno wejdzie wydechowy wałek z wersji E ?

Czy odczuje przyrost mocy przy seryjnym wydechu ?

 

Nie sadze zeby byla jakas wielka roznica

Jesli chcesz inwestowac - to juz raczej poszukaj gaznika z wersji E - bedzie duza roznica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie trafiłeś to najobszerniejszy watek do drz jaki znam na polskich forach,

kompendium wiedzy tylko trzeba poczytać i hmmm czasem odsiać ziarno od plew

 

Musze Ci powiedziec kolego ze nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie nawet w salonie sie dluzej zastanawiajana... Ale po dlugotrwalych poszukiwaniach na www, wynalazlem ze:

DRZ400 jest lzejsza od DRZ400E o 5kg!!!

DRZ400 ma 40 koników czyli mniej o 8 od 400E

a reszta to wszystko to samo.

Mam jeszcze jedno pytanie, mam nadzieje ze nie zabije klina...

Napinacz w DRZ400 E,S,SM- sa wadliwe do 2003r, nowy kosztuje ok 350zl orginal, podobno wystepóje w zamienniku ale trudno dostepny, macie moze namiary??

Wstawic altomatyczny czy manualny?? Czekam na odp Dzieki z góry i pozdrawiam

 

Nie sadze zeby byla jakas wielka roznica

Jesli chcesz inwestowac - to juz raczej poszukaj gaznika z wersji E - bedzie duza roznica :)

 

Ja mam kompletny wydech CRD podobno zwieksza ok 5 koników. Wymiana gaznika z wersi e zwiekszy moc silnika??? Jesli tak to o ile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wsadzę tłumik z E do S-ski , czy odczuje różnicę ?

hałas będzie większy , a mi chodzi o moment lub moc :icon_mrgreen:

 

Czesta modyfikacja osob, ktore grzebia w DRZ SM to wyciecie otworu w rozmiarze 3x3 cale

Czy bez zmiany gaźnika ma to sens ?

Edytowane przez LEŚNICZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DRZ400 jest lzejsza od DRZ400E o 5kg!!!

DRZ400 ma 40 koników czyli mniej o 8 od 400E

 

drz400 waży 113kg i ma tylko kopniak

drz400E waży 119kg i ma tylko elektryczny rozruch

cała reszta jest to samo moc (49km), zawias

 

drz400s i 400sm są deko inne, m.in moc 40km, waga powyżej 132kg, więcej osprzętu drogowego, stalowy zbiornik, 2os.

 

 

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drz400 waży 113kg i ma tylko kopniak

drz400E waży 119kg i ma tylko elektryczny rozruch

cała reszta jest to samo moc (49km), zawias

 

drz400s i 400sm są deko inne, m.in moc 40km, waga powyżej 132kg, więcej osprzętu drogowego, stalowy zbiornik, 2os.

 

Drz400E maja rowniez kopniaka chyba ze kupojacy w salonie zamowil za dodatkowa oplata rozrosznik.

Drz400 i Drz400E maja 49km??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drz400E maja rowniez kopniaka chyba ze kupojacy w salonie zamowil za dodatkowa oplata rozrosznik.

Drz400 i Drz400E maja 49km??????

 

Na odwrót , E ma seryjnie rozrusznik , a można dokupić kopkę http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-DRZ400E...lsQ5fLiterature

 

 

Drz400 i Drz400E maja 49 KM

Edytowane przez LEŚNICZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odwrót , E ma seryjnie rozrusznik , a można dokupić kopkę http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NEW-DRZ400E...lsQ5fLiterature

Drz400 i Drz400E maja 49 KM

 

To napewno sprawdzone informacje? Pytam dlatego ze mechanicy w dobrym salonie suzuki mowili ze Drz400 ma 40km. Ale najwidoczniej ma 49km. Dzieki za istatna informacje :notworthy:

Do pierwszych roztopów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz pewnych info??zadzwon 600 795 005 lub gg 2035516 nie chce mi sie po raz kolejny pisac na forum.Pozdrawiam.

 

Drz400E maja rowniez kopniaka chyba ze kupojacy w salonie zamowil za dodatkowa oplata rozrosznik.

Drz400 i Drz400E maja 49km??????

 

 

zamówi rozrusznik....a co wał wymieniaja od razu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZ400 jest lzejsza od DRZ400E o 5kg!!!

DRZ400 ma 40 koników czyli mniej o 8 od 400E

Z tym 40 koni to chyba było takie coś ponieważ ja, osobiście (nic nie jest zasłyszane na forum czy od kogoś) trafiłem na oryginalne DRZ 400 z kopniakiem i bez rozrusznika, miała kiedyś zwykły gaźnik i Niemiec zmienił na mechaniczny, potwierdzały to dokumenty jakie dostałem z tym motocyklem :)

 

 

jak by ktoś szukał ładnej DRZ to aktualnie moja jest na wydaniu: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1679271 ;)

Edytowane przez lukopr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

109 stron tematu przeczytane, trochę to trwało ale było warto. Tylko kilka sprzecznych informacji było napisanych: Raz, że zawory w E co 6000 km, w S co 24000 km, a raz że E co 3000 km, a S 6000 km. Więc jak? Pierwsza opcja była częściej wymieniana. Nie było też chyba napisane czy są na płytkach czy regulacja śrubkami więc mógłby ktoś dopisać. Stwierdziłem, że jak ściga zostawię to kupuję DR-Z SM (w przeciwnym wypadku byłby KTM 640 SM, ale raczej już pewne, że sprzedanie ściga nie będzie miało miejsca, czyli DRZ na 90%).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym 40 koni to chyba było takie coś ponieważ ja, osobiście (nic nie jest zasłyszane na forum czy od kogoś) trafiłem na oryginalne DRZ 400 z kopniakiem i bez rozrusznika, miała kiedyś zwykły gaźnik i Niemiec zmienił na mechaniczny, potwierdzały to dokumenty jakie dostałem z tym motocyklem :)

jak by ktoś szukał ładnej DRZ to aktualnie moja jest na wydaniu: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1679271 ;)

 

W jaki sposób mozna sprawdzic czy drz400 ma 40 czy 49 km??? Bo sprzeczne informacje sie pojawiaja, w papierach nie pisze ile maja kw.

W salonie po numerze VIN tez nie potrafia tego okreslic

Musi byc jakis sposob na okreslenie mocy tego motocykla.

Pozdrawiam do uslyszenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mozna sprawdzic czy drz400 ma 40 czy 49 km??? Bo sprzeczne informacje sie pojawiaja, w papierach nie pisze ile maja kw.

W salonie po numerze VIN tez nie potrafia tego okreslic

Musi byc jakis sposob na okreslenie mocy tego motocykla.

Pozdrawiam do uslyszenia

Najlepiej zrobic pomiar na hamowni z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...