Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu akurat e??czym sie rózni od s???

 

Nie wiem kolego. Lepiej zeby jak cos to w papierach bylo ze moto wersji E, a takie wlasnie teraz jest lecz bez papierow. Pytam o cene takiej ramy to zaczne kase zbierac. Jak bede kiedys sprzedawal moto, dorzuce rame z dokumentami tylko do przelozenia a wiec cena nie bedzie niska z powodu braku dokumentow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może jakieś news czy suzuki coś myśli nad następca dr-z 400 SM. .

Powoli bo powoli ale dążę do celu kupna. Nawet przechodzi mi przez myśl kupno nowej ale co nima już :(

a to co na razie oglądam na allegro jest straszne: mały wybór , straszne ceny stany na pewno nie adekwatne do ceny .

Edytowane przez mateuszzory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może jakieś news czy suzuki coś myśli nad następca dr-z 400 SM. .

Powoli bo powoli ale dążę do celu kupna. Nawet przechodzi mi przez myśl kupno nowej ale co nima już :(

a to co na razie oglądam na allegro jest straszne: mały wybór , straszne ceny stany na pewno nie adekwatne do ceny .

 

 

Żółte mózgi pewnie coś szykują...

A co do nowej sztuki, to w Czechach bez problemu są dostępne. W Brnie w grudniu jeszcze były. Tylko nasze dilery szczają na to sikiem prostym.

Edytowane przez kaotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte mózgi pewnie coś szykują...

A co do nowej sztuki, to w Czechach bez problemu są dostępne. W Brnie w grudniu jeszcze były. Tylko nasze dilery szczają na to sikiem prostym.

 

Dzieki

a powiedz mi niemasz jakies stronny lub nazwy z brna tego salomu .

 

 

P.s z drugiej stronny niewiadomo czy tak jak mówisz zółte mózgi myśla bo zdala od nas ciągle drz SM produkuja :(

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009...i-DR-Z400SM.htm

Edytowane przez mateuszzory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

a powiedz mi niemasz jakies stronny lub nazwy z brna tego salomu .

P.s z drugiej stronny niewiadomo czy tak jak mówisz zółte mózgi myśla bo zdala od nas ciągle drz SM produkuja :(

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2009...i-DR-Z400SM.htm

 

Linka nie posiadam... Byłem tam osobiście - w tranzycie. Jak coś łapiesz po czesku, to szukaj tu: www.seznam.cz, taka ichniejsza wyszukiwarka.

 

Jestem przekonany że skośnoocy pustych desek kreślarskich nie mają i prace nad czymś trwają... To że produkcja nadal trwa wcale nie dziwi, natomiast bardzo zastanawia, dlaczego nasi lokalni dilerzy nie oferują DRZ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex,

 

Musze tam podjechac i sie rozeznac.

Okazalo sie ze DRZ 400 ma dwa rodzaje klamek w zaleznosci od rocznika i kodu ramy.

W zeszlym roku kupilem zamienniki miedzy innymi w Klasie i jakie bylo moje zdziwienie jak na drugim koncu polski po zlamaniu klamki nie moglem sobie jej wymienic :(

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex,

 

Musze tam podjechac i sie rozeznac.

Okazalo sie ze DRZ 400 ma dwa rodzaje klamek w zaleznosci od rocznika i kodu ramy.

W zeszlym roku kupilem zamienniki miedzy innymi w Klasie i jakie bylo moje zdziwienie jak na drugim koncu polski po zlamaniu klamki nie moglem sobie jej wymienic :(

 

Mozesz ewentualnie kupic mocowanie klamki sprzegla i klameczke. Ja tak zrobilem w koncu to nie duzy wydatek. Na innych sklepach klamka kosztuje okolo 16zl. Tutaj masz klamke za 9zl i zacisk za 20zl. Te zyskane 7zl mozna odliczyc od mocowania i wychodzi jakbys zaplacil za mocowanie 13zl. Wszystko nowe i wogole :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte mózgi pewnie coś szykują...

A co do nowej sztuki, to w Czechach bez problemu są dostępne. W Brnie w grudniu jeszcze były. Tylko nasze dilery szczają na to sikiem prostym.

 

Te opisywane "nowe sztuki" to sprzęt z 2007r. tyle że nie jeżdżony i nie rejestrowany.

2007r. jest ostatnim rocznikiem oferowanym w Europie.

Niedawno można było jeszcze kupić taki sprzęt w Niemczech, salonowy, bez przebiegu rocznik 2007 ale ceny średnio atrakcyjne szczególnie przy obecnym kursie euro (ok. 5500 EUR).

Jeżeli nie upierasz się na wersję SM, to w POLandPosition w Piasecznie widziałem wersję E (model 2007 bez przebiegu) za 21000PLN + KIT Homologacyjny z prawem rejestracji (ok. 1600 PLN).

 

Pozdro...

 

Quasi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te opisywane "nowe sztuki" to sprzęt z 2007r. tyle że nie jeżdżony i nie rejestrowany.

2007r. jest ostatnim rocznikiem oferowanym w Europie.

Niedawno można było jeszcze kupić taki sprzęt w Niemczech, salonowy, bez przebiegu rocznik 2007 ale ceny średnio atrakcyjne szczególnie przy obecnym kursie euro (ok. 5500 EUR).

Jeżeli nie upierasz się na wersję SM, to w POLandPosition w Piasecznie widziałem wersję E (model 2007 bez przebiegu) za 21000PLN + KIT Homologacyjny z prawem rejestracji (ok. 1600 PLN).

 

Pozdro...

 

Quasi...

 

Dzieki ale interesuje mnie tylko model SM .

Wydaje mi sie ze wersja E wymagała by ode mnie za dużo nakładu pracy Mh itd i dwa ze potrzebuje moto bardziej na asfalt niż błotko mniej wyżyłowane z tańsza eksploatacja .

 

Podaje stronę z modelami DRZ 400 może komuś się przyda.

http://www.suzukicycles.org/DR-series/inde....shtml~isoraami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...