Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba w kazdym gazniku bedzie tak samo nie zaleznie od rocznika te obroty srubki od powietrza

jesli masz wszystkie dysze i iglice w ustawieniach orginalnych to tak, jesli jakies dysze byly wymienione np na wieksze albo sa juz rozkalibrowane to trzeba ustawic wedlug wczesniejszego opisu. pewnien wplyw ma nawet wysokosc nad poziomem morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przelozenia macie w swoich drzatach, ja mam wersje E i z przodu 13, tyl 49 zebow. Biegi mam strasznie krotkie V max ok 115km/h. Chetnie bym wydluzyl przelozenia tylko nie chcem zbytnio zmulic sprzeta. Jakie macie sugestie na ten temat??

 

Witam,

 

Jak kupiłem swoją, miała 14/49. Potem zacząłem kombinować z 12/49 - jak cross, krótkie biegi, mały Vmax, 13/49 - lepiej, ale jeszcze trochę mało użyteczna 1-ka. Teraz mam 14/51 - i jest OK. V-max ze 115 (na rowerowym) ale ponieważ głównie po bezdrożach się bawię, więc nie zależy mi na nim. Ale za to podjazdy czy tor crossowy - daje radę! (na 14/49 dwójka była za mało, a 3-ka za wysoko...)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj link do fotek, i aukcjii

 

Od tego gościa kupowałem :

http://tnij.org/a5lk

 

 

A tu jak to wygląda na moto :

http://www.bikepics.com/pictures/1278479/

http://www.bikepics.com/pictures/1278471/

 

Niestety nie mam zdjęć jak świecą , jak znajdę chwile to zrobię foto i wrzucę link.

Edytowane przez Rafal_86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie a jak jest u was z wysokością kiery? Mam 186 zwrostu i jak stane na podnóżkach to wyginam sie w "chińskie erzet" żeby móc kontrolować gaz i klamki :/ Podnosiliscie swoje kiery? Jak tak, to o ile i w jaki sposób? Pytam głównie endurzystów, bo w SM raczej na stojąco sie nie jeżdzi

 

Pozdro

--

Michau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie gdzie moge kupić koła w teren do suzuki drz 400sm bo mam z tym problem wiem że mozna to zrobić bo widziałem takie przeróbki...proszę o pomoc! ! !

Pod tym linkiem jest zrobiona taka operacja:

http://moto.allegro.pl/item331834177_suzuk...igla_cross.html

 

GG:8467498

kom:0691753371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie gdzie moge kupić koła w teren do suzuki drz 400sm bo mam z tym problem wiem że mozna to zrobić bo widziałem takie przeróbki...proszę o pomoc! ! !

 

GG:8467498

kom:0691753371

 

... a czy to nie jest tak że do zwykłych kół enduro po prostu zakłada się odpowiednio większą tarcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho: taa, taki dylemt ma chyba każdy co kupuje SM (tylko z kołami SM) i chce w teren zaraz potem - można przerobić koła od innego enduro (szprychy+piasty+przekładka) - podobno taniej wychodzi, znajomy tak zrobił; lub wystaw koła do zamiany z kimś kto chce z enduro na SM się przesiąść .

Edytowane przez outalien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie gdzie moge kupić koła w teren do suzuki drz 400sm bo mam z tym problem wiem że mozna to zrobić bo widziałem takie przeróbki...proszę o pomoc! ! !

Pod tym linkiem jest zrobiona taka operacja:

http://moto.allegro.pl/item331834177_suzuk...igla_cross.html

 

GG:8467498

kom:0691753371

 

cześć,

 

Masz dwa wyjścia z sytuacji

1. kupujesz koła od enduro, kupujesz większą tarcze na przód i przy każdej przekładce kół klniesz w zywy kamień siłujac się z duzymi tarczami SM przy przekladce

2. (opcja komfort) robisz sobie dobrze i kupujesz drugi komplet hamulców i przekładasz całość - własnie mój kumpel do tego powoli dojrzewa.

 

Davopl - czy ty czasem nie masz jakichś kółek enduro na handel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe miał tylko koła enduro a tarcze mam te z supermoto to chyba nie będzie problemu.To teraz gdzie moge kupić takie koła?Znalazłem w internecie sklep i tam są koła excela i do tego są dystanse które pozwalają mi dopasować je do mojego moto myślisz że to załatwi sprawę?Pod spodem zamieszczam link do tej strony:

http://www.sklep.motoracer.pl/kola-c-278.h...4a19b33325b99c2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

 

 

Davopl - czy ty czasem nie masz jakichś kółek enduro na handel?

 

 

koła enduro to baaaardzo gorący towar,zanim zdązyłem wystawic juz sprzedałem.Pytały chyba 3 osoby bo chciały fotki zobaczyc,niestety nim zdazyłem przywiez moto,porobic zdjecia i wysłac zadzwonił gosc który był zdecydowany tak jak Ty i od razu wziłął je w ciemno i zrobiło sie po sprawie.Mysle ze bedzie równie zadowolony jak Ty.Pozdrawiam

 

 

P.S:a Ty nie masz drugiego kompletu na stanie??

P.S:jesli Twój kolega nadal szuka przdniego zacisku to posiadam.

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła enduro to baaaardzo gorący towar,zanim zdązyłem wystawic juz sprzedałem.Pytały chyba 3 osoby bo chciały fotki zobaczyc,niestety nim zdazyłem przywiez moto,porobic zdjecia i wysłac zadzwonił gosc który był zdecydowany tak jak Ty i od razu wziłął je w ciemno i zrobiło sie po sprawie.Mysle ze bedzie równie zadowolony jak Ty.Pozdrawiam

P.S:a Ty nie masz drugiego kompletu na stanie??

P.S:jesli Twój kolega nadal szuka przdniego zacisku to posiadam.

 

topi1989 - Dolicz jeszcze do tych kół i dystansów jeszcze opony, dętki, szpery, tarcze hamulcowe i zebatke na tył i już będziesz miał komplet. Tylko sobie policz ile taka frajda cię kosztuje a potem sobie pomyśl ze uzywane kółka (kompletne) można trafic za 1500 - 2500 PLN za komplet... Fakt że moga kosztowac troche pracy, i na ogół nie sa to złote excele tylko zwykłe obęcze z suzuki ale ta cena zabija troszku.

 

Davopl: mój drugi komplet poszedł do kumpla, a z zaciskiem sie chłopak musi wstrzymac dłuższą chwilę ($$$)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie a jak jest u was z wysokością kiery? Mam 186 zwrostu i jak stane na podnóżkach to wyginam sie w "chińskie erzet" żeby móc kontrolować gaz i klamki :/ Podnosiliscie swoje kiery? Jak tak, to o ile i w jaki sposób? Pytam głównie endurzystów, bo w SM raczej na stojąco sie nie jeżdzi

 

Pozdro

--

Michau

 

 

ja mam podniesioną 3cm + podwyższona kierownica renthala, dobre 5cm w górę poszło .

też mierzę 186 i jest ok teraz

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...