Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli masz wersje e to dokup sobie koła sm z większą tarczą na przód + adapter , silniczek ma potencjał to będzie zapie**alać :P

 

 

P.S.

sprawdzajcie dokręcenie nakrętki zębatki zdawczej, dzisiaj mi się poluzowała mimo zabezpieczenia ale nie odkręciła. Dokręciłem momentem prawie 400nm, chyba się już nie odkręci :crossy:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo zmieniam moje enduro w supermoto ;/ prawko niedlugo bedzie wiec bede sie juz porusazal normalnie po ulicach.moje pytanie co byscie polecili,jakiegos krosa fajnego na zastepstwo zeby w terenie sie pobawic od czasu do czasu?moze byc stary,bo kasy na kolejne moto za bardzo niet.2t czy 4t??

 

 

elo po co zmieniac kup koła

 

http://www.allegro.pl/item325202483_kola_s...uki_okazja.html

 

i lataj na drz.

 

a jak masz S to mam tez gaznin Keihina od wersji E.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez davopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów!

 

Dziś odbieram moją DR-Z400E i dlatego też zdecydowałem się zarejestrować i dopisać moją skromną osobę tutaj. Mam manuala w English, zawsze mogę doczytać interesujące Was pozycje, choć wczoraj przeleciałem ją dwukrotnie i chyba już wszystko wiem.

 

Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów!

 

Dziś odbieram moją DR-Z400E i dlatego też zdecydowałem się zarejestrować i dopisać moją skromną osobę tutaj. Mam manuala w English, zawsze mogę doczytać interesujące Was pozycje, choć wczoraj przeleciałem ją dwukrotnie i chyba już wszystko wiem.

 

Pozdrawiam Wszystkich!

 

Dokonałeś trafnego wyboru moto do endurzenia.

Dbaj o poziom oleju i będziesz długo jeździł.

Może kiedyś spotkamy się na Błędowskiej, bo często tam zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem na Błędowie Freewindem to moją DRZtką tam będę regularnie:-)

Niestety nie dali dziś blach, nie mają i dopiero w poniedziałek, chyba pojadę i przywiozę się na niej bez blach, co mi pozostało?

 

Do zobaczenia na błędowskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale zostawiłem już wszystkie docsy w Urzędzie, ale te Ćwoki blach nie mają i czekają na dostawę:-(

 

Panowie, pierwsza godzina z 5-ciu na dotarcie już za mną, nawet z małym okładem...niestety w strasznej ulewie, ale jakieś 60km i 75 min. spokojnej jazdy za mną, wrażenie jakże pozytywne...bardzo łatwo zda się tym pomykać, taki jakiś poręczny, nie chce się obalać przy minimalnej prędkości(dla mnie ważne, krótki jestem), zakręty można na minimalnej prędkości beż żadnego stresa, tylko chyba jednak ten ząb jeden więcej na przodzie nie jest głupim pomysłem, co?

 

Pozdro od napalonego uczniaka!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem że biegi są strasznie krótkie ale to tylko pozory, silnik ma po prostu niezłe walnięcie z dołu że zachęca do wcześniejszej zmiany no i ten głośny tłumik......, co za pajac to wymyślił :)

 

 

uważaj na zębatkę zdawczą bo się odkręca

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...