Skocz do zawartości

Wypadek w Modliszewicach


piterq1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a porównanie, że potrącił cię "gówniarz w samochodzie i uciekł" jest moim zdaniem nie na miejscu, chyba że odczuwasz potrzebę zemsty ?

 

Dlaczego według Ciebie to jest nie na miejscu ?? Czy jest jakaś różnica między ucieczką z miejsca wypadku samochodem a motocyklem ?? Nie rozumiem tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego według Ciebie to jest nie na miejscu ?? Czy jest jakaś różnica między ucieczką z miejsca wypadku samochodem a motocyklem ?? Nie rozumiem tego ...

 

nie chodzi o różnicę czym tylko kto i wyzywanie się "bo mi kiedyś ktoś tak zrobił" , ale nasza dalsza dyskusja chyba nie ma sensu, bo podzieliliśmy się w tym temacie na "surowych nauczycieli" i "kolegów motocyklisty"

 

poza tym chyba NIKT w tym wątku nie pochwalił ucieczki piterq1991 z miejsca wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze sie wytlumaczysz to raczje nie powinni ci nic zrobic. Moim zdaniem ewidentna wina pieszego tylko na ch** uciekałes . A co z motorem dlaczego zabrali ci motor nei rozumiem tego

Edytowane przez piotrek2345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie martw się, troche kiepsko że uciekłeś ( wiem że jesteś jeszcze młodym chopakiem a wtedy jeszcze trochę inaczej się myśli - szkoda wielka szkoda), nie martw się jakoś to będzie, o pijanstwo raczej nie bedziesz podejrzewany (z racji wieku). Nie wiem jak jest w praktyce, ale słyszałem ze w takich sytuacjach dobrze by było odwiedzić poszkodowanego - a ze Ciebie reprezentują rodzice moglbyś sie z nimi wybrać do szpitala...

 

trzymaj się.. teraz załatw tą sprawę z poszkodowanym a potem będziesz się martwił i załatwiał sprawę z moto... jeszcze nic straconego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może uda się to jakoś odkręcic i doprowadzić do w miare normalnego stanu? Wiem że ucieczka z miejsca wypadku nie jest rzeczą dobrą ale(tak jak napisał kriters) biorąc pod uwagę wiek, impuls itd da rade się jakos usprawiedliwić. Trzeba być dobrej myśli. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszelkie słowa pocieszenia, jakoś to musi być. Da się radę, nigdy nie byłem w takiej sytuacji, ale jak wiadomo zdarzają się jeszcze gorsze.

Błędy popełnia każdy. Najważniejsze, że potrącony żyje i może będzie wszystko ok.

 

I masz rację - bywają gorsze sytuacje.

 

Gratuluje odwagi do przyznania sie do ucieczki na forum. Życze abyś nigdy wiecej nie miał już żadnych "zdarzeń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl mi dziś już oddali. Niestety 3 dni przed zdarzeniem wyszedł przegląd ;/ i zatrzymali mi dowód. Poszkodowany najprawdopodobniej w w przeciągu dwóch dni wyjdzie ze szpitala. Tak więc sprawa już nie długo się zakończy, jeszcze tylko w ciągu tego tyg. powinny przyjść wyniki krwi poszkodowanego. Teraz jeszcze mnie tylko rozmowa z sędziną i będzie sprawa zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...