Skocz do zawartości

WOŚP 2008


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest propozycja, aby w tym roku podłączyć się do orkiestry (oczywiście wszystko zależy od pogody),

Po Warszawie będzie organizowana parada garbusów, trampków itd... ok 120 samochodów.

Następnie przewidziane jest zbieranie do skarbonek na placu zamkowym (cały plac ma być do naszej dyspozycji).

 

Jeszcze nie ma dokładnego info, ponieważ orkiestra jeszcze nie ogłosiła czy grają ( miało być do końca świata i jeden dzień dłużej więc pewnie będą grać )

 

Propozycja skierowana jest raczej do około-warszawiaków i twardzieli bez receptorów temperatury. W tym roku udało sie zebrać z 15 motocykli i było bardzo fajnie. Mam nadzieję że w przyszłym będzie jeszcze lepiej.

 

Rozmawiałem z organizatorem i możemy się dołączyć, musimy się tylko dobrze zorganizować, bo straszna papierologia jest przy tym (musimy się zarejestrować w wośp, podpisać papiery, że nie narobimy szkód i będziemy grzeczni, itd.)

 

Są chętni ?

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a (jak bedzie czas/mozliwosc to) mozna podjechac po prostu i sie dolaczyc bez calej papierologii? czy raczej zalatwic na zapas i ew. sie nie pojawic?

ile trwa zalatwienie - znaczy do kiedy trzeba sie okreslic zeby nie bylo problemow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papierologi jest dużo przy paradzie (jest eskorta policji, musi zostać powiadomione centrum zarządzania kryzysowego itd...)

Jeśli chodzi o zbieranie na placu zamkowym to myślę, że nie będzie problemu.

 

Jak będę znał tylko jakieś konkretne terminy to się podzielę.

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...