Skocz do zawartości

Filmy - pokazy, stunt, wypadki


Rekomendowane odpowiedzi

 

Masakra jakaś.... ja zaliczyłem coś podobnego w drugi dzień posiadania moto, ale przy 130 no i u mnie nie był tankslapper tylko mocne shimmy....

Zaliczyć Tankslappera przy 232 km/h to chyba nic miłego

r6 tak ma , ja to lapie przy 200 ale amor to niweluje :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już widziałem, ale niech będzie i tutaj:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TSYSQNxU4HE

 

Swoją drogą, wydaje mi się czy ucieka mu trochę dupsko?

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ja sie pytam? Myslalem, ze takie czasy juz minely, ale jak widac wies tanczy i spiewa caly czas. Wez nie wrzucaj tutaj takiego gowna, bo szkoda naszego cennego czasu.

Wg mnie zlot, z paradą ulicami miasta, gdzie zjeżdża się 200 motocykli, następnie przedstawiciele firm z akcesoriami motocyklowymi rozkładają stragany i sprzedają\reklamują nowinki, można wymienić się doświadczeniem\spostrzeżeniem na dany temat, przy okazji jakieś "szranki" na najwolniejszy przejazd, czy najszybszy slalom, czy najgłośniejszy motocykl nie jest takie głupie...

Lepsze to niż latanie bez celu w koło komina..

Swoją drogą, wydaje mi się czy ucieka mu trochę dupsko?

Wg mnie też ucieka :)

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=-RGc1r9M2I8

 

 

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...