Skocz do zawartości

lc4 620


lukikmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę zmienić olej w lc4 i kurna są dwa filtry -jeden za cylindrem pod gażnikiem,a drugi koło sprzęgłą w silniku.

czy to są takie same czy co??? bo w ty :notworthy: m roczniku to jest ku*wa ruznie newiem jakie kupić pomocy i gdzie sie leje olej do skrzyni tez ku*wa newiem przetem miałem 2t !!!!

 

 

EDIT: Nie umiem korzystac z wyszukiwarki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę zmienić olej w lc4 i kurna są dwa filtry -jeden za cylindrem pod gażnikiem,a drugi koło sprzęgłą w silniku.

czy to są takie same czy co??? bo w ty :icon_biggrin: m roczniku to jest ku*wa ruznie newiem jakie kupić pomocy i gdzie sie leje olej do skrzyni tez ku*wa newiem przetem miałem 2t !!!!

EDIT: Nie umiem korzystac z wyszukiwarki!!!

 

Zadzwoń tutaj- (81) 745 61 71 i spytaj- dealer KTM'a w Lublinie. Będzie Ci potrzebny numer ramy ( w karcie pojazdu)

 

to jak sie ku*wa dowiesz to bedziesz wiedzial. Nie toleruje przeklinania na forum publicznym i jeszcze raz cos takiego zobacze to poleci 10%

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr pod gaznikiem w takiej puszce, to mikrofiltr - na zamowienie.

zwykly filtr przy sprzegle dostaniesz w kazdym sklepie moto.

ja do swojego lc4 400 exc dobralem jakis zamiennik championa, przypisywany do EGS

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to wyszło na to że lukikmx właściwie nie przeklnął a asmodan zrobił to dosadnie i ... bardzo brzydko

a jeśli chodzi o olej to skołuj sobie instukcję. wszystko tam jest. też będę jakoś zaraz wymieniał. jak nie masz to napisz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Damek, chyba coś Ci się pomyliło.

W każdej LC4 filtr główny jest między iskrownikiem, a zebatką zdawczą na dole, pod deklem trzymanym przez 3 sruby imbusowe.

Mikrofiltr jest albo a`la papier toaletowy w puszce (jak na focie), albo jako puszkowy wkręcany w ramę.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Damek, chyba coś Ci się pomyliło.

W każdej LC4 filtr główny jest między iskrownikiem, a zebatką zdawczą na dole, pod deklem trzymanym przez 3 sruby imbusowe.

Mikrofiltr jest albo a`la papier toaletowy w puszce (jak na focie), albo jako puszkowy wkręcany w ramę.

Pzdr.

Dzieki za numer do ktm-a dzwonilem maja a co to przeklinania na forum to se kurna jaja robi i po co sie tak spinasz KOTKU :(

 

Dzieki za numer do ktm-a dzwonilem maja a co to przeklinania na forum to se kurna jaja robi i po co sie tak spinasz KOTKU :(

ten filtr pod gaznikiem to mikrofiltr!! nie mylic z filtrem głuwn(o)ym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...