Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać było po moim przykładzie można w takim postanowieniu wytrwać i całe szczęście, że ja tydzień temu też takie postanowienie powziąłem. Gdyby nie to, że jestem aktualnie abstynentem, stoczył bym sie razem z Wami pijakami.

 

Turtel-największy pijak wśród abstynentów :wink: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

no i zbyt wiele nowego nie napiszę, gdyż albowiem zajebiście było :bigrazz: i odwalić sie od mojego Szopa!! bo Wam następym razem piachu do baków ponasypuję!! :evil:

 

a teraz podziekowania ;) Lublinowi dziękuję przeogromnie za przygarnięcie :icon_mrgreen: wszystkim za świetną zabawę, a Forumowiczkom za to, że nie przyjechały i "proporcje damsko-męskie" były odpowiednie ;)

 

poza tym obiadek sie juz ułożył. jedziemy do karczmy na rybkę i zupkę borowikową? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi będzie maskotką całej armi ale chyba NATO

 

 

 

Ni ch...ja !!!! Waldi jest i będzie naszą, EKG-owską maskotką :wink:

 

Coś tam Waldi za oborę odpier....ił ? Reprezentowałeś nas godnie ? :icon_mrgreen:

 

 

 

Domyślam się, że próbowałeś przynajmniej dwie miejscówki na bani wyrwać, ale nie znały portugalskiego :icon_mrgreen: ... lub ewentualnie próbowałeś znowu coś spalić ... coś nietypowego ... zeznawaj tu zaraz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dół go złapie jak te fotki ujrzą światło dzienne :biggrin:

mniejsza o fotki! sa jszcze filmy przecież :icon_mrgreen:

 

swoją drogą ciekawe co sobie jeszcze poprzypominacie po ich obejrzeniu :wink:

 

 

:icon_mrgreen:

 

Czy temat oglądają prawie wszyscy uczestnicy "zlotu", czy wydaje mi sie bo trzeźwieje?

nie wydaje Ci się. to znaczy, że było za krótko i za godzinę widzimy sie pod recepcją :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja bede 15 po, zeby nie zebrać o@%^$@olu za ognisko :wink: Pozatym, jak pan Grzesiu nie dostanie z tego powodu wypłaty to zobowiązuje sie na letnich borkach zrobić ściepę i dostarczyć temu panu stówkę osobiście bo był naprawde równy i opiekował się należycie ogniskiem. Pozatym nie urwał nam "aj" za płotek.

 

FOTKIIIIIIIIIIIIIIIII!!

 

PS. Biore udział w wyborach najza#%(*@ego motocykla września czy października czy innego paździerza. Pomożecie? Bo przez was nie mam na smar to może wygram :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni ch...ja !!!! Waldi jest i będzie naszą, EKG-owską maskotką :wink:

 

Coś tam Waldi za oborę odpier....ił ? Reprezentowałeś nas godnie ? :icon_mrgreen:

 

 

 

Domyślam się, że próbowałeś przynajmniej dwie miejscówki na bani wyrwać, ale nie znały portugalskiego :icon_mrgreen: ... lub ewentualnie próbowałeś znowu coś spalić ... coś nietypowego ... zeznawaj tu zaraz !

 

aaaaa za bardzo sie %%%% w piatek...

spalilem jakis plot podczas ogniska

zwiazalem dwa koty ogonami

poprosilem Sylwie o loda tzn. o deser lodowy

 

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja bede 15 po, zeby nie zebrać o@%^$@olu za ognisko :icon_mrgreen: Pozatym, jak pan Grzesiu nie dostanie z tego powodu wypłaty to zobowiązuje sie na letnich borkach zrobić ściepę i dostarczyć temu panu stówkę osobiście bo był naprawde równy i opiekował się należycie ogniskiem. Pozatym nie urwał nam "aj" za płotek.

 

FOTKIIIIIIIIIIIIIIIII!!

 

PS. Biore udział w wyborach najza#%(*@ego motocykla września czy października czy innego paździerza. Pomożecie? Bo przez was nie mam na smar to może wygram :icon_mrgreen:

 

 

płotek podobno był do spalenia, fotki jutro. Jest ich tyle, że muszę je odrobinę przesortować - niektóre wyszły nie wyraźnie, plus nie chce mi się tego uploadować - zmęczony jestem i idę spać

 

co do motocykla pomożemy ... konkurencji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...