Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no! NULKA!!!!!!!!!! no normalnie rządzisz :clap: :clap: :clap: :icon_razz: :crossy: :icon_evil:

a ja mam tablicę do motocykla :crossy:

To co znowu pijemy... :clap:

 

Aśka (ta od wierszyków) rewelacja !!!

to fakt WIELKI SZACUN dla Nulki -znaczy Aśki :clap:

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no! NULKA!!!!!!!!!! no normalnie rządzisz :clap: :clap: :clap: :icon_razz: :crossy: :icon_evil:

a ja mam tablicę do motocykla :crossy:

 

 

Biegnie co za finisz hyhyh :clap: Gratulacje

 

To co znowu pijemy... :clap:

 

 

Nie mam grama alkoholu w domu który by się dał pić na czysto. Może i dobrze bo jutro 6:00 pobudeczka i

 

na mazury, mazury, mazury

przykryć łajbę plandeką z tektury :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no! NULKA!!!!!!!!!! no normalnie rządzisz :clap: :clap: :clap: :icon_razz: :crossy: :icon_evil:

a ja mam tablicę do motocykla :crossy:

 

Aśka ---- czyli do przodu kroczysz w temacie moto :clap: SIUUUUUUUUUUUUUUUUPER :clap: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi młody facet do knajpy i siada przy barze.

-Barman, poprosze 6 razy setke wódki!

-A co to za okazja? - pyta barman

-mój pierwszy wytrysk - pada odpowiedź

-w takim razie, 7 na koszt firmy.

-Nie trzeba - mowi facet - Jak szesc setek nie zabije tego smaku , to nic go

nie zabije...

 

Hmm Waldi to dlatego tyle piles ? :) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam- :banghead: :banghead:

Siedzi trzech gości w łódce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja:

- Słońce wschodzi.

Drugi mówi:

- Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu.

Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce:

- Odbiło ci!? Za co?

Ten mówi:

- Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda.

Na to wściekli wędkarze w wodzie:

- A ty to co, cwaniaczku jeden!!

Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi:

- A za niepotrzebne dyskusje Ban!!!

 

A tego nie piliście :banghead:

http://www.grupa-poludnie.info/files/thumb...sputnik_658.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było pięknie ,było............

Tydzień temu o tej porze płonęło ognisko,wódeczka się lała,piwko również,kiełbaska piekła się nad ogniskiem

śmiech,radocha, luzik czadzik :flesje: ;)

Tylko czemu to już w mordę, motyla noga BYŁO a nie JEESSSSSSTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!

Ach ciężko mi na duszy i ciele,że ja pierdziele :D

Listkowe hehehe---- gdzież jesteś?????????????????

WDUPIEMAMTO---- wszystko inne tylko nie Borki ;) :crossy:

Zacznę pić ,palić stoczę się.............. :biggrin: Tęsknota mnie dobija ,szarość świata mnie rozwala,

smutek z nóg mnie zwala :banghead: Wspomnienia---- dobrze ,że je mam!

Powiem- są chwile ,które powinny trwać wiecznie :) Nie, no bez przesady trochę krócej żeby inne cudowne "momenty" :cool: mogły trwać.Kurna - rozmarzyłam się . Niepoprawna romantyczka ze mnie.

POZDRAWIAM----- SMUTULKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było pięknie ,było............

Tydzień temu o tej porze płonęło ognisko,wódeczka się lała,piwko również,kiełbaska piekła się nad ogniskiem

śmiech,radocha, luzik czadzik :flesje: :buttrock:

Tylko czemu to już w mordę, motyla noga BYŁO a nie JEESSSSSSTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!

Ach ciężko mi na duszy i ciele,że ja pierdziele :bigrazz:

Listkowe hehehe---- gdzież jesteś?????????????????

WDUPIEMAMTO---- wszystko inne tylko nie Borki :buttrock: :crossy:

Zacznę pić ,palić stoczę się.............. :rolleyes: Tęsknota mnie dobija ,szarość świata mnie rozwala,

smutek z nóg mnie zwala :banghead: Wspomnienia---- dobrze ,że je mam!

Powiem- są chwile ,które powinny trwać wiecznie :icon_eek: Nie, no bez przesady trochę krócej żeby inne cudowne "momenty" :cool: mogły trwać.Kurna - rozmarzyłam się . Niepoprawna romantyczka ze mnie.

POZDRAWIAM----- SMUTULKA

Nie martw się świat jeszcze nabierze barw kiełbasa wróci wóda oczywiście też a wspomnienia zostaną pokryte jescze wspanialszymi no chyba że nie spodkasz mnie na swej drodze.... ;)

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...