Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No przez to forum to z maturą może być ciężko :buttrock: A ta rycząca czterdziestka kusząca, ale po pierwsze jest w wieku mojej mamy :buttrock:, po drugie skąd pan generał ma takie strony :O Nudzimy sie na służbie :buttrock:

 

studniowka CENZURA("nie udana") to matura nie zdana.

 

Ja zdalem

 

Widzisz ;) Zdałeś mimo nieudanej studniówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet nie wiecie jakie eleganckie uzębienie mam po Borkach odciśnięte na łapce... Nie chce takiej, jeszcze mnie bedzie za ucho targać ;)

 

Wezme tą http://www.youtube.com/watch?v=ZoxOPUAdWXU :buttrock: :buttrock: :buttrock: ;) Królowa balu ;) Iiii... te kocie ruchy

"Ogólnie tooo... inte... interesowania tooo... zainteresowania tooo..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przez to forum to z maturą może być ciężko ;) A ta rycząca czterdziestka kusząca, ale po pierwsze jest w wieku mojej mamy ;), po drugie skąd pan generał ma takie strony :O Nudzimy sie na służbie ;)

No właśnie Panie GENERALE - co Pan robi na służbie ;) Lachony wyrywa :buttrock:

A Ty Adaś - jakieś "ale" masz do ryczących czterdziestek? A ja Cię w Borkach na kolankach trzymałam,

po pupci Cię klepałam :buttrock:

 

 

Link do Filmu wyśle Wam na PEWU bo WIZJA + FONIA mogą być zabójcze i Forum pójdzie w .... daleko i wysoko :buttrock:

Edytowane przez NULKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet nie wiecie jakie eleganckie uzębienie mam po Borkach odciśnięte na łapce... Nie chce takiej, jeszcze mnie bedzie za ucho targać :cool:

 

 

trzeba było nie molestować Szopa!! :biggrin:

 

i widzę, ze za mało jednak dziewcząt było na imprezie. teraz się tu kącik samotnych serc zrobił i nasi Panowie w akcie desperacji partnerek po necie szukają :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i widzę, ze za mało jednak dziewcząt było na imprezie. teraz się tu kącik samotnych serc zrobił i nasi Panowie w akcie desperacji partnerek po necie szukają

 

Znaczy panowie szukali, a teraz mi - młodemu chłopcu podsyłają :flesje:

 

A Ty Adaś - jakieś "ale" masz do ryczących czterdziestek? A ja Cię w Borkach na kolankach trzymałam,

po pupci Cię klepałam

 

Sorry, chyba Ci sie coś pomyliło, nie urwał mi sie film i nic takiego nie pamiętam :cool:

 

trzeba było nie molestować Szopa!!

 

Ale ja go tylko tak leciutko... Języczkiem ;)

 

 

 

Aaaa... baj de łej... Nie macie jakiegoś sposobu na walącą wędzonką kurtkę po ognisku? :biggrin: Chyba musze iść do mojej byłej roboty, zeby przesiąkła tamtą chemią to może nie bedzie tak walić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy masz na myśli WALDIEGO?

 

Jak to było? Czytaj uchem a nie brzuchem ;)? Hmm... pozatym myślisz, że Aska by mnie za molestowanie Waldiego pogryzła?? Hmmm... tak właśnie myślałem że mają sie ku sobie jak Waldi rzekomo poszedł siusiu, a ona za pieskiem ;)

 

dobra dobra. Waldi tez nie wierzył, że spał na korytarzu

 

Jemu udowodniliście fotami, mi też poproszę :flesje: :cool: ;)

 

 

 

Ale jak On chciał założyć na to ustrojstwo prezerwatywę marki "NU DAWAJ" i właściwie po co? :biggrin:

 

 

 

Jednego zalał wodą, drugiego zakładał na bidet... Zaczynam sie zastanawiać czy on wie... Nieee... Nieważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak czytam to co piszemy i zastanawiam się czy nie powinienem się opić aby zrozumieć co tam się działo... :flesje:

 

coś Ci Przemku strasznie ten Waldi utkwił w pamięci. czyżbyś już tylko o nim był w stanie myśleć? jak języczkiem.. delikatnie... to już na pewno Waldiego? :biggrin:

;) ;) ;)

 

chyba jednak się napije :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak czytam to co piszemy i zastanawiam się czy nie powinienem się opić aby zrozumieć co tam się działo...

 

Masz jutro służbę? Jak nie to zapraszam :biggrin: Tylko żone weź, bo w sobotni wieczór dałes mi taki wykład na temat jaka ona fajna i piękna że muszę obejrzeć :flesje:

 

coś Ci Przemku strasznie ten Waldi utkwił w pamięci. czyżbyś już tylko o nim był w stanie myśleć? jak języczkiem.. delikatnie... to już na pewno Waldiego?

 

Heh... "Beka" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...