Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

było mega, :icon_mrgreen: zajebiście, :D przekozacko :banghead: !!!!

 

Dziękuję wszystkim za SUPER imprezę

 

:biggrin: :lalag:

 

 

 

Brzuch mnie boli od śmiechu, gardło mam zdarte, łapy mi się trzęsą :P ale było warto. Sezon zimowy otwarty !!!

 

Foty wrzucę mam nadzieję jeszcze dzisiaj, choć trochę spaać mi sie chce.

 

nikomu sie nie udało poderwać barmanki ;) ale może do sylwestra jeszcze tam będzie pracować

 

Niestety nie udało się pojechać DR-kami gdyż w mojej deerce jedna ze śrub mocujących głowicę ma zerwany gwint i nie można jej było wkręcić. Mimo walki w czwartek do 3 w nocy i piątek od 7:00 do 11:00 nie udało się usterki usunąć. Jutro biorę sie za rozbieranie silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Waldi załatwił skądś mydło, soł możliwe, że jakoś uregulował płatność za ognisko :icon_mrgreen:

 

Nie no... mi sie nie podobało. Nie dość, że zajefajni ludzie i ciężko będzie wrócić do szarej rzeczywistości, boli mnie tylna część ciała, ale jestem na 90% pewien ze jest to spowodowane opieraniem nerek na stoliku w nocy, to jeszcze szczena od smiechu mnie bedzie bolała chyba z miesiąc. Pozatym mam jakieś zęby odbite na "bicu" ;D

 

A tak w ogóle moje drogie owieczki :D Dziękuje za wspaniałą imprezę, w ramach wdzięczności jak coś przeskrobiecie nie dostaniecie bana a... będziecie ciągnąć "zapałki" :biggrin: Oczywiscie wieeeeeeelkie dzięki Przemkowi za pokój, za podwózkę, za śpiwór i w ogóle jesteście wspaniali żołnierzu :banghead: Czy Aśka zabrała to rude coś? Jak nie to wróce po to za tydzień i będziemy mieli pasztet na sylwestra :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Waldi załatwił skądś mydło, soł możliwe, że jakoś uregulował płatność za ognisko :notworthy:

 

Pozatym mam jakieś zęby odbite na "bicu" ;D

 

 

Kurde ty też? Pamiętam, że Waldi się wił, ale że gryzł nie pamiętam :D

 

 

Czy Aśka zabrała to rude coś? Jak nie to wrócę po to za tydzień i będziemy mieli pasztet na sylwestra ;)

 

Aśka nie zabrała tego rudego czegoś, nie pozwoliła też dobić, co uważam za skrajnie niehumanitarne. Dużego tego pasztetu nie zrobisz, ale przynajmniej sie nie potniemy jak przy otwieraniu szynki.

 

Daj znać jak będziesz jechał do Borek to zrobimy Borki Revolutions :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje,że mnie jeszcze trzyma... ;) Jak odwiozłem Adama -wracając z dworca w Tomaszowie Maz. w samym centrum na drogę wyszła mi prawdziwa KOZA :eek: - taka z bródką i rogami - kurde teraz się zastanawiam czy mam jakieś przewidzenia czy faktycznie to była KOZA - tylko skąd się ONA tam wzieła :notworthy:

 

 

Jakby była tam Aśka to pewnie by ją przygarneła :D

 

Niestety nie udało się pojechać DR-kami gdyż w mojej deerce jedna ze śrub mocujących głowicę ma zerwany gwint i nie można jej było wkręcić. Mimo walki w czwartek do 3 w nocy i piątek od 7:00 do 11:00 nie udało się usterki usunąć. Jutro biorę sie za rozbieranie silnika :D

 

Marcin - a dlaczego dopiero jutro? - Czyżbyś był zmęczony...

 

podobno na BORKACH się wypoczywa :D

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, wzorem baru, może to nie była koza tylko... lustro :D

 

Daj znać jak będziesz jechał do Borek to zrobimy Borki Revolutions

Jakie "rewoluszyns". Pamiętaj, że mnie zaprosiłeś do siebie. Pozabijaj okna dechami, pozdejmuj drzwi żebym "nie zamknął tematu", poprzykręcaj meble do podłogi i przyjeżdżam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Wielkie dzieki wszystkim za wysmienita zabawe :eek:

juz sie sylwestra doczekac nie moge i mam nadzieje ze tym razem Marcina DR'ka posluszenstwa nie odmowi... :notworthy:

dodatkowo szczegolne podziekowania dla Waldiego za ilosc smiechu jaka dostarczyl nam wszystkim :D :D

 

 

woooooffff...

 

pozdr

kris

Edytowane przez krisSV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas zeby ja Cie k***a nie przeniósł :D

 

 

Tak pozatym DZIEKI WSZYSTKIM ZA MILE TOWARZYSTWO I ZA KULTURALNIE SPEDZONY CZAS.

 

 

p.s Thx Listkowi za transport i ... :notworthy:

2p.s Selvinowi i Przemkowi za pokoj :D

3.ps Krisowi lub Marcinowi za spiwor

 

wiecej nie pamietaj za wszystko serdecznie dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pekaj Waldi. Tatakis właśnie czyta ten temat, a ja sie zastanawiam co napisać :banghead:

 

 

No tak, jeden wyjazd a niszczy caly wizerunek. Czlowiek sie uczy na bledach.

 

WALDI-niezapomnij złamać sobie łapki...

 

o szopie nie wspomne... :icon_question:

 

widze, ze moj zart wpadl Ci do glowy :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie "rewoluszyns". Pamiętaj, że mnie zaprosiłeś do siebie. Pozabijaj okna dechami, pozdejmuj drzwi żebym "nie zamknął tematu", poprzykręcaj meble do podłogi i przyjeżdżam :banghead:

 

hehehe przygotowanie lokum zajmie mi kilka miesięcy :banghead:

 

 

 

No tak, jeden wyjazd a niszczy caly wizerunek. Czlowiek sie uczy na bledach.

widze, ze moj zart wpadl Ci do glowy :icon_eek:

 

błędy trzeba jeszcze pamiętać, żeby się na nich uczyć :icon_question: na szczęście są fotki i filmy ;)

 

 

EDIT

 

Na fotki będzie trzeba chwilę poczekać, musi sie bateria w aparacie naładowac

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...