Skocz do zawartości

Do posiadaczy DR 600


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Próbuję sobie dobrać naklejki na boczne plastiki do DR 600, jeśli ktoś z was ma orginalne w takim malowaniu to prosiłbym o zmierzenie grubości pasków (błękitno granatowe) na boczkach ;) Chodzi o takie malowanie: http://www.bikepics.com/pictures/376739/

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej oddac na jakis fajny aerograf ?? np namalowac pustynie i na niej jadace DR z tumanem kurzu z tylu ( wersja DAKAR)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/pictures/1063282/ Ja mam trochę inne paski. Ja chciałem , żeby był oryginał bo mam jeszcze dobry lakier. Ja swoje zrobiłem na podstawie zdjęć z netu i śladów po kleju na plastiku.

 

Co do czarnego matu to jest taki filmik z taką DR'ką na niemieckiej stronie.

Edytowane przez lukasz_vip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja mam pytanko. Czym się rózni wersja Djebel od pozostałych? Są jakieś specjalne różnice konstrukcyjne, czy może chodzi tylko o inne malowanie/ naklejki? Od wiosny oprócz ruska posiadam również dr600. nie mialo ono juz oryginalnego lakierku na sobie. Całość jest pomalowana na czarno i wygląda to super :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar=Djebel(po francusku). Różnice wersji R(DAKAR) od S. Przednia owiewka większa, duże handbary, większa osłona pod silnikiem (moją ktoś zmienił na małą :wink: ), aluminiowy bagażnik (pod koniec produkcji S też ma taki), liczniki z obrotomierzem jak w wersji 650, szeroka aluminiowa kierownica, złote felgi i na koniec tarczowy hamulec z dwutłoczkowym zaciskiem w ostatnich latach (ja mam 89r i już mam) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche przerobiłem, ale jest powiedzmy na wzór orginału (z daleka nie widać że ploter :icon_biggrin: )

 

 

http://www.bikepics.com/pictures/1076799/

 

Musiałem zedrzeć starą farbę takim żelem który nakłada się pędzlem i potem miejscami oskrobać nożem (nie zaostrzoną stroną). Wyszło chyba nieźle. To jest zdjęcie zaraz po kupnie:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1062887/

 

To co dokupiłem, mam właśnie o wersji Djebel - bak, owiewka, handbary, osłony na lagi, kanapa, osłona łańcucha. Strasznie wku**ia mnie jak jakiś debil przerabia motocykl. Po chu*a ucinał orginalną owiewkę, malował wszystkie plastiki, obszywał kanapę itd? Dobrze że nic innego tam nie zmieniał. Potem taki ja się musi męczyć, zdzierać lakier, szukać orginalnych części.

 

PS lukasz_vip, kiedyś sobie Twoje fotki zapisałem na dysku jako wzór na orginał :buttrock: Bardzo ładny DR

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo pięknie ci ta DR'ka wyszła. Mojej też przydało by się odnowienie malowania, ale na razie wziąłem się za stronę mechaniczną, czyli kompletny remont silnika i wymiania oleju w przednich lagach. W przyszłym roku jak znajdę robotę to biorę się za stronę wizualną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.suzukidr.pl Może już tam jesteś :D

 

Moim zdaniem najładniejszy motocykl to oryginalny motocykl ;) I taka będzie moja DR'ka. Szkoda tylko, że już mi paru rzeczy z oryginału brakuje, no coż tak to jest jak się kupuje już z którejś ręki.

 

 

PS. Może ktoś ma tanio na zbyciu tylni plastik trzymający tablice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po paru bledach ktore popelnilem mam to samo zdanie co lukasz_vip " najładniejszy motocykl to oryginalny motocykl "

 

 

ja przez swoja glupote

przemalowalem rame na czarno bo caly motocykl mial byc przerobiony na supermoto w czarnym kolorze, ale niestety zabraklo pieniedzy:/ a to co wychodzilo nie bardzo mi sie podobalo. :D

 

teraz doczyscilem ladnie plastiki do oryginalnego bialego koloru, czekam na bak od Greeda i znowu jakos moj dr bedzie wygladal

 

boje sie tylko o to czy z ta czarna rama bedzie ladnie wygladac, bo jezeli nie to troche pracy mnie znowu bedzie czekac... ale w sumie to czysta przyjemnosc ;)

 

jak zloze go juz do kupy to wstawie jakies zdjecia.

 

a wlasnie, ma ktos moze do sprzedania klosz do przedniego lewego kierunku do dra ?

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez osmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.suzukidr.pl Może już tam jesteś :icon_exclaim:

 

Moim zdaniem najładniejszy motocykl to oryginalny motocykl :icon_mrgreen: I taka będzie moja DR'ka. Szkoda tylko, że już mi paru rzeczy z oryginału brakuje, no coż tak to jest jak się kupuje już z którejś ręki.

PS. Może ktoś ma tanio na zbyciu tylni plastik trzymający tablice??

 

 

Na tym forum jestem zarejestrowany, tylko mało piszę. Za to szukam angielskiej serwisówki do DR 600 ale z tego co się zorientowałem to biały kruk :/ Nie wiesz gdzie można coś takiego zdobyć? Nawet kupić orginalną :banghead:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...