Skocz do zawartości

Pierwszy śnieg


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wierzę w te story...

Ten weekend jest super, pojeździłem, załatwiłem wiele spraw na moto, czad!!!! :)

Jutro też będzie tak samo, więc znowu silnik bedzie śpiewał... :smile:

 

Stawiam zakład, że będziemy śmigac w tym roku w grudniu i to przy temp. pow. 10 st.C :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wsiadłem w samochód... i był to cholerny błąd, bo lepiej byłoby mi zmarznąć na moto niż gotować się w kilometrowych korkach jakie zafundowali mi drogowcy... przy okazji odkryłem fajną drogę na Osowę, przez Straszyn - dużo szybsza niż dojazd na obwodnicę przez Małomiejską :banghead: :flesje: :wink:

 

Mam nadzieję, że prawdziwa zima jednak przyjdzie - w odpowiednim czasie, ofkors :evil: Snowboard już czeka, pierwsze plany wyjazdowe na Słowację w toku, żeby tylko nie było niespodzianki jak w tym roku ze śniegiem. A na motocyklu jeszcze jakieś pożegnalne śmiganko i powoli zabieram się za prace posezonowe :wink:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzisiaj to był dzień... kto wie, czy nie ostatni taki w tym roku :buttrock: Miałem co prawda rzeźbić magisterkę, ale jak zobaczyłem za oknem jak się sprawy mają, to od razu wskoczyłem w skóry i do garażu :) Kaszubska jesień :buttrock: Na dodatek wróciłem z plecakiem pełnym piwa :buttrock:

A jutro ma znowu padać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprężaj się z tą mgr-ką, bo słońce przygrzeje już w lutym:)

 

Oj, oby się Twoje słowa spełniły... znaczy się, żeby udało mi się sprężyć to raz, a dwa żeby to słońce już w lutym przygrzało :icon_eek: Niestety końca prac nie widać, a mój promotor co raz to wymyśla mi nowe rzeczy :wink: Pracuję właśnie nad modelem komputerowym zagadnienia i szykuje się wieleeee nieprzespanych nocy :wink:

Na zimę już przewidziałem jakieś tam drobne prace konstrukcyjno-serwisowe :P coby maszyna się ładnie prezentowała na nowy sezon... oby jak najszybciej :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o czym magisterke piszesz tak w ogóle?

aaaa - a ja dzisiaj odpaliłem moto i zrobiłem rundę przez miasto. mówię wam - to było włąśnie to, czego mi przez ostatnie tygodnie brakowało.

no po prostu bajka. stanąłem na skwerze na papieroska, pogadałem z ludźmi (tak, tak - nie byłem sam). rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za propozycje co do magisterki ;) - jeżeli ktoś z Was specjalizuje się w technikach elektroimpedancyjnych bądź też ma jakiekolwiek doświadczenie w komputerowym modelowaniu pola elektromagnetycznego z wykorzystaniem metody elementów brzegowych (BEM) bądź ewentualnie metody elementów skończonych (FEM) to byłoby baaaardzo miło i chętnie pogadałbym przy piwku o kilku różnych zagadnieniach z tej branży :crossy: ;)

Ewentualnie jeżeli ktoś z Was zajmuje się zawodowo ochroną środowiska wodnego, rybami itp. też miałbym kilka rzeczy do obgadania, przydatnych w mojej pracy ;)

 

Ja wczoraj też śmignąłem chwilkę po okolicy, odstawiłem sprzęta do garażu, wyciągnąłem aku, zdjąłem owiewki, spuściłem wachę z gaźników, wcześniej zalałem bak do pełna i.... oby do wiosny :flesje:

Co do grzebania przez zimę to w zasadzie nic grubszego nie planuję - muszę wypucować sprzęta ogólnie, wypolerować jakieś drobiazgi (ciężarki kierownicy np.), przejrzeć ogólnie wszystko, żeby niespodzianek wiosną nie było, poza tym zapewnić drobne prace estetyczne jednej z bocznych owiewek, która ucierpiała podczas mojego powrotu z UK, gdy w Hamburgu podczas zakładania sakw motocykl przewrócił się na jakieś przydrożne krzaczory (zarysowania lakieru, poszarpana naklejka, jedna głębsza rysa...). Jeżeli zima będzie się dłużyć, a ja znajdę trochę czasu na zabawę to pomajstruję coś z elektroniką jeszcze, mam kilka pomysłów na różne bajery.

Poza tym jak się uda chciałbym dorwać nowe przewody hamulcowe, z kanapą coś zrobić bo mi pękła w jednym miejscu itp...

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś z Was specjalizuje się w technikach elektroimpedancyjnych bądź też ma jakiekolwiek doświadczenie w komputerowym modelowaniu pola elektromagnetycznego z wykorzystaniem metody elementów brzegowych (BEM) bądź ewentualnie metody elementów skończonych (FEM) to byłoby baaaardzo miło

hehe, to chyba sobie nie pogadamy :-)

a skoro juz jesteśmy przy tematach zimowych - na mikołaje wszyscy tu obecni jadą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...