Skocz do zawartości

Kolejny kolekcjoner punktów


FRIDGE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, ciekawe :icon_mrgreen: Powiedz mi Mycior - po co ci 1000RR skoro wyznajesz taką filozofię :biggrin:

 

przyczyna wypadku w/g PISu i kazdego policjana jest nadmierna predkosc... kazde inne przyczyny nie maja zadnego znaczenia i sa politycznie niepoprawne. Kazdy rozumny kierowca wie , ze gdyby przyczyna wypadkow byla tylko nadmierna predkosc, to nie byloby tutaj wiekszosci osob latajacych na scigach.

 

MYCIOR rozumiemy tutaj wszyscy ze RR jezdzisz 50kmh i 90 poza miastem (w koncu nie stwarzasz zagrozenia jak kolega ktory wylapal mandaty za speeding), a wszyalec sie zawsze w poniedzialki do Poznania jezdzisz? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to SŁUSZNIE!!!

Jak masz prawie oczko to znaczy ze źle jezdzisz i czesto łamiesz przepisy-proste.Zabiorą ci prawko to moze nie zabijesz siebie i innych.

 

Ty masz nie szukać patroli tylko skupić sie na jezdzie i nie ZAPIER*ALĆ - bo głównie za to sa punkty i głównie przez to gina ludzie.

 

pozdrawiam

 

Prosze cie nie załamuj mnie, to co napisał kolega wyżej to 100% prawda, sam jak pomykam to non stop w lusterko zerkam czy je*ane BMW z kamerką za mną nie jedzie i automatycznie mniej skupiam się na tym co z przodu,...... a tam zazwyczaj ślepe mohery albo głupie dupy pudrując nosek i piszące sms 10 cm tipsami właśnie muszą zmienić pas bez migacza. Więc nie gadaj, że jak kolega ma oczko to źle jeździ on co najwyżej źle spie**ala przed każącą ręką niesprawiedliwości :buttrock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Więc nie gadaj, że jak kolega ma oczko to źle jeździ

 

He, he tu Jankowi przyznam racje, nie musi zle jezdzic ( jezeli chodzi o technike ) z charakteru jednak raczej sie nie nadaje. :buttrock:

 

:buttrock:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfera bardzo dyskusyjna: Zapier... czy nie zapier...? Mycior, przyznaj się szczerze, że na pewno jeźdźisz przepisowo?

 

Po co 1000RR ma pnad 160KM? No chyba nie po to żeby jeźdźić 90km/h.

 

Uważam, że nie powinniśmy dyskutować na temat prędkości z jaką jeźdźimy na motocyklach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to SŁUSZNIE!!!

Jak masz prawie oczko to znaczy ze źle jezdzisz i czesto łamiesz przepisy-proste.Zabiorą ci prawko to moze nie zabijesz siebie i innych.

 

Ty masz nie szukać patroli tylko skupić sie na jezdzie i nie ZAPIER*ALĆ - bo głównie za to sa punkty i głównie przez to gina ludzie.

 

pozdrawiam

 

 

Prosze cie nie załamuj mnie, to co napisał kolega wyżej to 100% prawda, sam jak pomykam to non stop w lusterko zerkam czy je*ane BMW z kamerką za mną nie jedzie i automatycznie mniej skupiam się na tym co z przodu,...... a tam zazwyczaj ślepe mohery albo głupie dupy pudrując nosek i piszące sms 10 cm tipsami właśnie muszą zmienić pas bez migacza. Więc nie gadaj, że jak kolega ma oczko to źle jeździ on co najwyżej źle spie**ala przed każącą ręką niesprawiedliwości :icon_mrgreen: .

 

 

MYCIOR poprostu przepisowo spier*ala przed policją :biggrin: on na tym moście leci 250 km/h i nikt go nawet nie próbuje scigać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz wiadomo za co zainkasowal te punkty.

 

Oblukajcie 3 fotke jeszcze na kolo dawal :icon_razz: hahahhhahhhahha

http://www.policja.plockinfo.pl/modules.ph...article&sid=393

 

dodam tylko ze poznalem tego koleszke osobiscie do spokojnych rajderow nie nalezy ;)

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede cytkował wszystkich bo mnie chlopaki zjechali niezle :icon_mrgreen: ,ale powiem wam ze cos w tym musi być , skoro niektorzy mają po 20 punktów, a ja od 10 lat miałem 6 (a od 5 lat dostałem 1 punkt za parkowanie).Nie zebym jezdził tylko w niedziel do koscioła ,ale raczej mam normalne sredie przebiegi miesieczne.Moj ojciec tez zapierdziela tak ze siwy dym i juz raz prawko robił.Tak powinno być Jak sie jest za głupim zeby to zroumiec to trzeba płacić za błędy.

Nie mowie ze nie jezdze po 140 i po 240, ale tam gdzie "mozna".Obodnica 4 pasy- czemu nie. Jak jest 70 a ja jade 100 to zwalniam do 80 jak jest 90 to sobie lece 110 - mi wystarczy.Oczywicie świetoszka z siebie robił nie bede i oczywiscie przelowotwe 140-160 tez mi sie zdarzają ,ale teraz juz sporadycznie

Nie zycze nikomu przeyć tego co ja przezyłem - ale zapewne wielu z waz sciągneło by noge z gazu po takich przezyciach.

Pytacie po co mi taka moc??Motocykl to nie tylko moc.Ta CBR mi sie podoba i chce ją miec , jak mi sie spodoba coś innego to sobie kupie cos innego , choby miało 27 KM albo 270 KM. Chce mieć, moge mieć - to mam.Czy jesli masz swoj basen to musisz sie w nim kąpac codziennie i byc mistrzem świata w pływaniu????

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...