Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie robicie przeglądy swoich maszyn? swój pierwszy robiłem na MPK ale tam nie mieli danych w komputerze i łazili dookoła i nie wiedzieli co z tym zrobić.

A chyba nie wszystkie stacje diagnostyczne robią przeglądy motocykli

Ja jeżdżę na Satala wjazd od 1905-go roku lub od Łukasika, nie robią żadnych problemów! Nie wiem jak z pierwszym przeglądem przy sprowadzeniu moto z zagranicy, tego nie robiłem nigdy w Radomiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odbiegając od tematu: macie może kogoś kto może pomóc w zrobieniu patentu żeglarskiego????

Peny "cicha woda", czyżbyś startował do tej roboty :D :P

http://bols.pl/cv/

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję lakiernika do pomalowania błotnika w seicento. Mam to odkręcone tylko pomalować i wysuszyć, macie kogoś takiego? albo może ktoś z Was ma sprężarkę i wie jak się tym posługiwać... Lakier kupie i jakiś podkład (chyba :notworthy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Nie mam bardzo weny ale trzeba umowic jakies przedwyborcze spotkanie. Opcje sa dwie, ten albo nastepny weekend, w gre wchodzi piatek albo sobota. Poczatek jak zwykle grzeczny a pozniej sytuacja sie sama wyklaruje. Piszcie kiedy komu pasuje i gdzie ewentualnie mamy zaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Nie mam bardzo weny ale trzeba umowic jakies przedwyborcze spotkanie. Opcje sa dwie, ten albo nastepny weekend, w gre wchodzi piatek albo sobota. Poczatek jak zwykle grzeczny a pozniej sytuacja sie sama wyklaruje. Piszcie kiedy komu pasuje i gdzie ewentualnie mamy zaczac...

No to my to tak:

Przyszly piatek -> Dekada -> Rodeo :icon_eek:

p.s.

Ten weekend odpada bo koncze skladac moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...