Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, dzięki, ładnemu to na wszystkim ładnie, zobacz jak się na niej prezentuję (avatar) :flesje:

cały czas namawiam moją zone i wątrobę zebysmy to powtorzyli ale nie chcą :buttrock: a wogole to skad wiesz, ze to była relacja z ostatnich zajsc sobotnio/niedzielnych? :icon_twisted:

 

 

sam przecież tak napisałeś... :crossy: ja zresztą nie napisałem że to z sobo-niedzielnej popijawy...:)

 

ojjj Xylo.... chyba jednak nasze forum dostanie garść złotych myśli... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie wtrace... Xylu wyobrazam sobie jak na tym ustrojstwie (avatar) i jeszcze z Xylena wpadasz na Jeta :-D

Umarlbym ze smiechu :icon_twisted: :buttrock:

No i oczywiscie na tym "wehicule" wersja oszczedna, skora nie jest wymagana (oprocz swojej wlasnej)

Choc z drugiej strony wyjechac takim czyms to tylko zaraz po nocce w "RODEO" :flesje:

 

 

 

f**k a ja znowu na wyganiu...

wezniemy laptoka i online :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja sam jezdze albo na torze, albo po lasach na soltykowie i kopalni piasku, znam tez ciekawa sciezke do pionek, czasem tez uda sie wyjazd w wawozy kolo kazimierza nad wisla, sporo chlopakow pakuje moto i wala w bieszczady czy inne gory, jakby co to osaczaj :clap:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie posiadamy endurko, wiec jestesmy skazani na asfalt, jezdzimy róznie: do Brodów,do Kozienic i Pionek, po zamkach okolicznych Drzewica ,Krzyztopór jak nam sie chce . Zapraszamy do współnych wypraw!

Osobiście mam ochote na Góry świetokrzyskie chociaz na 2 dni.....AAAAA i 16-18maj 2008 bedzie zlot miłosników Kawasaki ale kto ma ochote zapraszam

 

 

http://www.soczewka32.com/

 

 

 

No bo wszyscy przeciez lubicie moją Kawe nie????

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie posiadamy endurko, wiec jestesmy skazani na asfalt, jezdzimy róznie: do Brodów,do Kozienic i Pionek, po zamkach okolicznych Drzewica ,Krzyztopór jak nam sie chce . Zapraszamy do współnych wypraw!

Osobiście mam ochote na Góry świetokrzyskie chociaz na 2 dni.....AAAAA i 16-18maj 2008 bedzie zlot miłosników Kawasaki ale kto ma ochote zapraszam

http://www.soczewka32.com/

No bo wszyscy przeciez lubicie moją Kawe nie????

 

Gdzie się konkretnie odbędzie ten zlot :crossy:

będę wdzięczny :notworthy: za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki poszukuję jakiegoś dobrego elektryka od motocykli

Jeśli zna ktoś kogoś godnego polecenia to proszę o kontakt.

Zadzwon do fakira i spytaj, jesli nie on, to powie Ci kto w tym robi - tel 501 531 384 :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI Chłopaki :bigrazz:

 

HEY!!!

Co tu się dzieje? - nikt nic nie pisze...

 

-czy coś się stało w RADOMIU? - bo jutro a właściwie to dziś rano mam służbę i nie wiem czy mam jechać :icon_mrgreen:

 

Hallllo Hallllo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałam linka w poprzednim poscie Osrodek Soczewka woj. mazowieckie :icon_rolleyes: Domki jak w Borkach, osrodek ładny, własciciele chetni do przyjecia moto, Jedziemy pierwszy raz wiec sami nie wiemy jak wszystko zagra. Termin juz zarezerwowany. Lista chetnych się robi.....

 

 

wiecej info na www.mojekawasaki.pl w zakładce zloty i imprezy

Edytowane przez Xylena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za info. i odpowiedź na VROC :icon_mrgreen: , jest napewno trochę chętnych na tą imprezę

więc prosimy o info. jak można dopisać się do listy żeby zarezerwować sobie miejsce,

czy są związane z tym jakieś opłaty itd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: dzika jesień zawitała :clap:

To że zima nas już straszy i nie jeżdzimy nie znaczy że mamy siedzieć cichutko na forum i nic nie pisać :icon_question: jakoś cicho tu ostatnio :icon_question:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...