Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Leci ktoś z rana (ok 11) do Jedlińska? A propo dziadków mój przypadek z wczoraj. Podjechałem z dzieciakiem autkiem na Śląską poszedłem na szybkie zakupy wracam a tu pojazd zastawiony innym. Zaczynam bujać nim na wszystkie strony, kopać po kołach ale niestety auto nie posiadało alarmu. Po kilku minutach podchodzi pan w wieku 65+ i z rozbrajającą szczerością stwierdza że przecież nic się nie stało. Dla niego to może nic ale jakoś mi nie było przyjemnie w upale siedzieć w szklarni jaką jest sharan i czekać aż jaśnie pan zrobi zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny kwiatek. Róg Warszawskiej i parkowej, jakiś stary i ślepy pierdziel wyjeżdża z podporządkowanej i spycha mnie na lewy pas...Oślepł z wiekiem czy za często freda marszczy??? Dojechałem ćwoka na światłach, jeszcze się ciskał jak gówno na powrozie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancur, trza świnkę skarbonkę rozbić i spełniać marzenia, bo niedługo tylko balkonik zostanie. Mam nadzieję,że wszystko dojdzie do skutku , chociaż jazda w upale może być trudna. Co do kosztów to będę prowadzić zapiski, a z doświadczeń na Węgrzech - jest taniej niż nad naszym morzem.

Byliśmy jak Blues śpiewał ale nikogo wzrokowo nie namierzyłam, (może ślepa już jestem?), nie no Jancio był...... Generalnie jakoś takie zloty nigdy nas nie bawiły a raz skończyły sie dla Xyla złamaniami , holowaniem moto i takie tam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my byłyśmy wczoraj ze sroczką I takie rozczarowanie...parada miała być 12.30 Byłyśmy 12.25 I pustka...a wybiła 12.40 I parada wróciła....pfff...I wiele twarzy pianę złapało...dwie fotki I wróciłyśmy na Radom....dezorganizacja czy jak? Skoro 12.30 to 12.30 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...