Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne sie robilem u pszczoly kat a nie mam nic do goscia brchty bajera itp tlumaczy nawet duzo ale jednak za malo dla tego co naprawde noe mial stycznosci z moto

 

O Gepardzie wiele slyszalem czy to by bylo a b c odradzam ten system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia instruktora chyba. Teraz w Gepardzie uczy kolega który uczył moja żonkęmał i zdała za I razem.Z rego co wiem jednak chyba 100 zł więcej trzeba do kursu teraz jeśli jazdy u niego.Andrzej Szymański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ja robiłem A w gepardzie to instruktorem był Jarek, emerytowany wojskowy. Kolo zajebisty ale niestety sprzęt do nauki to była czysta żenada. Jak GN125 dawał jeszcze radę to CBF'ką którą kupili nie puściłbym nikogo na plac manewrowy o ulicy nie mówiąc. Moja jawka z 76 roku jest w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam miłe wspomnienia.Na jazdy poszedłem raz.Egzamin lajt,mimo że egzaminator miał kaprys rozbujać WSK-ę do III,a ona już na II dostawała zadyszki.Plac z górki i jakoś poszła:D I to nie tak dawno bo ledwie 30 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Być może tak jest ale moim zdaniem teraźniejsze egzaminy (praktyczne) nie są tylko do zarabiania kasy.

Zadania egzaminacyjne (ósemki, slalomy, hamowanie awaryjne) pozwalają zweryfikować przyszłego kierowcę czy opanował podstawy jazdy motocyklem czy nie.

Czyli lepiej nie zdać na placu manewrowym niż na trasie. W tej chwili motocykl do nauki jazdy ma 78 koni i waży 200 kg. Ponieważ często jeżdżę na plac manewrowy to widzę gości których instruktor boi się wsadzić na XJ bo nie potrafią zapanować nad 125 - ką. Oczywiście stres przed egzaminem też robi swoje - można polec na prostych zadaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...