Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nigdy nie zimuje moto... na smiganie przy dobrych wiatrach zawsze mozna wyczaic nawet w zime troche czarnego asfaltu i sloneczka przez 3 godzinki kolo poludnia :icon_rolleyes:

Wiec suczka czeka, choc obecnie glownie kopie jamaszke i w pola :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy jeszcze śmigacie po naszych cudownych radomskich drogach (Jupik nie musisz odpowiadać :buttrock: ), czy już uśpiliście maszyny do zimowego snu :biggrin: Ja jeszcze od czasu do czasu się przewietrzę, oraz widuję jeszcze kogoś na złotym suzuki gsx chyba 600 ale nie znam gościa :biggrin: Polatamy jeszcze w tym roku :icon_razz:

 

 

ja miałem nadzieje że pośmigamy w te święta bo nieraz potrafi być fajna pogoda. Niestety jak widać pada. Moto jeszcze nie "ululany" do snu bo mam nadzieje, że kiedyś jeszcze sie nim gdzieś wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc tym razem prowodylem... i tak zawsze jestem... moze jak wypijemy za pogode to sie poprawi... a jutro piatek... Ja bym chetnie sie jeszcze na mala przejazdzke wynurzyl...

 

edit1: oj polknelo mi sie literke...

Edytowane przez styka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy proponujecie powtórkę z imprezy integracyjnej :icon_mrgreen: Macie w ogóle na to ochotę :) Bo podobno traci się lekko na zdrowiu po tych spotkaniach :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Klub Strefa G2

 

piątek - Halloween Night - Strefa Latino, najgorętsze klimaty latynoskie i południowe. Imprezę poprowadzi Dj MeShell. Początek godz. 20. Wstęp bezpłatny.

 

sobota - Halloween Party, największe, światowe hity. Imprezę poprowadzi Dj Philippe. Wstęp 10 zł od osoby. Bilety do nabycia w kasie przy wejściu. Uwaga, każda osoba w przebraniu związanym z Halloween wchodzi gratis.

 

taka luzna propozycja... bo ja i tak mam trabe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także bym się chętnie "wynurzył" :biggrin: pogoda na jutro (podobno) - lekkie zachmurzenie z przebłyskami słońca i około 11stopni, a od soboty pogorszenie i deszcz :evil: więc jakby "co" to raczej tylko jutro, kto jest za :icon_mrgreen: :lalag:

 

Jadę dziś spotkać się z kumplem z kielc w suchedniowie a poźniej troszkę pośmigać po "świętokrzyskim", jakby ktoś chciał się dołączyć to bardzo zapraszam :) Mam tam być na godz14, więc będę czekał na JET o godz 13, a poźniej haajda :buttrock:

 

I już po wszystkim, ponad 200km nastukane, motocykl jutro cały do mycia łacznie z moją odzieżą :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...