Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przebieg naliczany jest wg postów które coś wnoszą do forum :smile:

 

a nie na sub forach regionalnych... :D

 

niedługo mielibyśmy po milionie przebiegu... ;)

 

fajną macie pogode na wypad do Kazimierza... dajcie jakieś fotki jak wrócicie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie zawitali koledzy z Warszawki na Bandziorkach i pośmigaliśmy sobie troszkę po mojej okolicy - było bardzo fajnie pomimo,że troszkę popadał deszcz... - dopiero wróciliśmy :D i kilka stówek przybylo na liczniku.

 

-mam nadzieje,że jeszcze w tym roku będzie okazja pośmigać - może po okolicach Radomia :D

 

POZDRAWIAM i do zobaczenia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez posmigalismy dzisiaj Kazimierz, Janowiec i okolice --fajowo było.

 

Jutro dla chetnych powtórka o 12-tej na JET, tylko pamietajcie, ze przesuwamy w nocy godzine!!! :buttrock:

 

Mamy taką propozycję, żeby podjechać do zamku w Drzewicy (da się wjechać do środka motórami :) ), zrobić małe ognisko jak by ktoś chciał i gdyby dało się pozbierać coś suchego na opał ;).

 

http://www.zamkipolskie.com/drzew/drzew.html

 

Potem w zależności od czasu można pojechać na lody do Białobrzegów no i z powrotem do Radomia.

 

Cała trasa będzie wyglądała mniej więcej tak: http://img152.imageshack.us/img152/5963/trasaud2.jpg to jest ok. 140 km :crossy:

 

Do zobaczenia

 

Miklas i Astarte :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także chętnie bym pojeżdził , ale dopiero od 14.30 wczesniej nie dam rady :banghead: , w razie czego będę dzwonił do jupika i będę Was szukał :notworthy:

szczeniak wstałeś już :D jakie plany na dziś :notworthy: :notworthy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ja również chętnie bym się dziś do Was dołączył ale - wczoraj pośmigałem z chłopakami z W-awy a dziś muszę siedzieć z córcią - Żoneczka by tego nie przeżyła gdyby znowu musiała zawalić szkołę przez mój motocykl :notworthy: :D :banghead: I właśnie z tego powodu muszę dziś odpuścić.

 

Ale życzę dobrej pogody i przejechania paru setek km. :notworthy:

 

Ps. Miklas nie goń za bardzo bo nic nie zobaczysz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...