Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję kogoś mądrego do ubezpieczeń. Kończy mi się OC na rumaka.. Firma wyliczyła 200zł z groszami i troszkę mnie to zdziwiło (mam link4). Poszedłem do ośrodka PZU bo kilku kumpli tam ma i płacą max 90zł a tu Pani mówi iż mam historię OC jedynie od 2010. Auto zawsze minimum jedno mam zarejestrowane na siebie od 2002 może 2003 czyli praktycznie z dziesięć lat. Zero szkody z OC czy AC. O ile motocykl i 200zł jakoś przeżyję ale zaraz będzie auto żony (na mnie zarejestrowane) potem moje itd itp. Czy jest jakiś sposób by wydobyć z towarzystw ubezpieczeniowych by wprowadzili inne polisy?...

aaa

Może po prostu Pani w PZU jest niedoinformowana bo w necie znalazłem, że baza danych ubezpieczeniowego funduszu gwarancyjnego przechowuje tylko właśnie 3 lata wstecz oraz informacje o obciążeniach OC (czyli jak nie było to nie trzyma historii).? Czy ktoś ma wiedzę z tego zakresu jak ta baza działa? Temat dla mnie trochę istotny.

PS znalazłem kilka potwierdzeń o zawarciu OC z lat 2006 - 2010 ale brakuje mi jednego by osiągnąć ciągłość . Czy takie papiery mi pomogą?

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do brokera.Oni chcą zarobić i ciut trudu ich nie zniechęci jak pani z okienka na etacie PZU.Ja mam tą samą osobę od ponad 10 lat.Auto-Profit na 25 Czerwca w budynku Invest Banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta teraz najtańsza. Jestem u nich od wieeelu lat i własnie miałem się wypisac, kiedy obniżyli ceny. No to zostałem. Poza tym jak sie cos wywinie z OC to solidnie płaca i druga strona nie poda was do sądu w sprawie cywilnej. Nikt o tym nie mysli bo podobo OC kupuje się komus a nie sobie, nie do końca to jednak prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję kogoś mądrego do ubezpieczeń. Kończy mi się OC na rumaka.. Firma wyliczyła 200zł z groszami i troszkę mnie to zdziwiło (mam link4). Poszedłem do ośrodka PZU bo kilku kumpli tam ma i płacą max 90zł a tu Pani mówi iż mam historię OC jedynie od 2010. Auto zawsze minimum jedno mam zarejestrowane na siebie od 2002 może 2003 czyli praktycznie z dziesięć lat. Zero szkody z OC czy AC. O ile motocykl i 200zł jakoś przeżyję ale zaraz będzie auto żony (na mnie zarejestrowane) potem moje itd itp. Czy jest jakiś sposób by wydobyć z towarzystw ubezpieczeniowych by wprowadzili inne polisy?...

aaa

Może po prostu Pani w PZU jest niedoinformowana bo w necie znalazłem, że baza danych ubezpieczeniowego funduszu gwarancyjnego przechowuje tylko właśnie 3 lata wstecz oraz informacje o obciążeniach OC (czyli jak nie było to nie trzyma historii).? Czy ktoś ma wiedzę z tego zakresu jak ta baza działa? Temat dla mnie trochę istotny.

PS znalazłem kilka potwierdzeń o zawarciu OC z lat 2006 - 2010 ale brakuje mi jednego by osiągnąć ciągłość . Czy takie papiery mi pomogą?

 

To raczej efekt bazy danych z UFG. Jeśli potrzebujesz przedstawić dokumentację, to w link 4 na stronie w strefie klienta jest specjalny formularz służący tylko do przesłania dokumentów dotyczących Twojego ubezpieczenia http://www.link4.pl/strefa-klienta-link4/dokumenty

(zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia komunikacyjnego, dokument polisy lub certyfikat, dokument cesji), dostaniesz wszystko ekspresowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurtownia ubezpieczen na 25 czerwca- za rondem przed warynskiego, ja mam w Warcie i wyszlo 118- podobno najtaniej

mi dzis w warcie wyszło 98zł :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To raczej efekt bazy danych z UFG. Jeśli potrzebujesz przedstawić dokumentację, to w link 4 na stronie w strefie klienta jest specjalny formularz służący tylko do przesłania dokumentów dotyczących Twojego ubezpieczenia http://www.link4.pl/strefa-klienta-link4/dokumenty

(zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia komunikacyjnego, dokument polisy lub certyfikat, dokument cesji), dostaniesz wszystko ekspresowo.

Wiem że coś się z bazą związane.

Problem rozwiązałem w hurtowni ubezpieczeń. w "Prokurze" , w budynku pse wschód. Kiedyś z nimi pracowałem i telefonicznie udało mi się ogarnąć.

Wziąłem z NNW i wyszło 128zł w PZU. Dzięki za pomoc.

Bawarska Maszyna Wędrowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno.Nie pójdę nigdy do żadnej z nowych firm typu prosramy czy wydymki4.Bo albo oleją albo wydymają :D z życia wzięte.Nawet jeśli coś idzie z mojego OC to nie chcę by ktoś mnie przez sen przeklinał i moje zaoszczędzone 30 pln na składce.Muszą jakoś zrobić na te zniżki 70% a nie wysokością składki to dymaniem klienta.Takie moje skromne zdanie na które mogę sobie pozwolić jako że nie jestem agentem żadnej z firm,a żyję z transportu dwadzieścia kilka lat i czasem na różne polisy się człek skusił.Jak idziesz zapłacić składkę to wyg katalogu policzą CI wartość 20 tys a jak nawet w tej samej firmie uznają szkodę całkowitą to zaczynają się schody od 4 tys.Przykład naszego forumowego kolegi który kupionym motocyklem cieszył się jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...