Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nas nie gubcie po drodze :wub:

Xylu :blink: masz więcej pod dupą niż moja lalunia pod maską i dałeś się zgubić :banghead:

 

kto to słyszał że na czerwonym sie nie da

 

Na Proletaryat zdążyłem :)

Pod koniec OZ wyszedłem, przemoczony do majtków :blush: Ale dziś chyba muszę iść bo będzie o cyckach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego Stowarzyszenie Karuzela dziękuje: III Komisariatowi Policji w Radomiu, Nadleśnictwu Radom, Urszuli Kalinowskiej, Anecie Wojcieszek, Arkadiuszowi Adasze, Norbertowi Jasińskiemu,Marianowi Kalbarczykowi, Marii i Marcinowi Popielom, Włodzimierzowi Tytusowi Prawdzie z kolegami motocyklistami oraz firmie Zbyszko Company Sp. z o.o. i piekarni Rafała Kazany z Błotnicy.

 

 

No i co głupio Wam teraz koledzy :tongue: :icon_razz: Jak te panie doszukają się tych wpisów na fb to nie pomyślą o was miło :icon_razz:

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź worek po nawozie albo kombi przeciwdeszczowe ze sklepu bo ma lać jeszcze bardziej.Xylo został na czerwonym.

Mówiła młoda że byłeś na Jarym.

Byłem i nie zmokłem, jakże mogłem odpuścić skoro Baśka miała Big Cyca :wink:

znaczy na Jarym zmokłem, na Wilkach nie zmokłem,,,,ale tak se było...

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo dawno się nie odzywałem. Mam pytanie natury technicznej a mianowicie czy w Radomiu dorobi mi ktoś uszczelkę pod pokrywę sprzęgła do mojej Yamahy XS400? Planuję wypolerować pokrywy i może być potrzebna nowa uszczelka pod dekiel sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo dawno się nie odzywałem. Mam pytanie natury technicznej a mianowicie czy w Radomiu dorobi mi ktoś uszczelkę pod pokrywę sprzęgła do mojej Yamahy XS400? Planuję wypolerować pokrywy i może być potrzebna nowa uszczelka pod dekiel sprzęgła.

Uszczelka pokrywy sprzęgła do twojego moto kosztuje około 25-28 zł. Mogę ją mieć w piątek...Jeśli dobrze kojarzę to model SE Special 82 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradziłeś wiedzę taką którą na praktykach mistrz pokazywał uczniom II roku.Jak nic masz 0.7 u slajdolota.

Ja też zamiast kupić płytę pod kufer nawierciłem wsio na przestrzał i jest git.Da sie ?

 

Z innej beczki.ktoś chętny na wypad piątek ok 13 i powrót w niedzielę ? Poza Pieninami kierunek chyba obojętny.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...