Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w Grocie był nawet Chytry...Gość który zjeździł prawie cały świat motorkiem....Nawija rocznie więcej na koło niż nasza reszta razem wzięta...:) Przy nim wszyscy jesteśmy Piechota Motocyklowa ;) Fajnie było :blink:

 

Przyleciał z Amsterdamu namówić mnie i Gienka na Złombola w przyszłym roku :rolleyes: Znaczy Gienek już był namówiony, mnie ostro zachęcał...Być może mu się udało :biggrin: zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to zeby zap.. :) ale zeby zalapac zmiane biegow;) wiem ze to nie trudne bo kiedys cos tam jezdzilem na 125 ale to bylo dawnooo;) wiec musialbym sobie przypomniec;) a miedzy innymi szybciej troszki pokonywac miasto i korki:) hehehe

 

dzis widzialem na allegro honde NSR 125 zarejestrowana na 50cc jak to oni robia?

 

http://moto.onet.pl/13137890,0,4,filmy.html?node=29#play czy to oznacza ze prawko na motocykl bedzie takie samo jak w tym roku czy jak?? bo ja juz nie ogarniam tego wszystkiego ciagle cos zmieniaja mieszaja ludzia w glowach

Edytowane przez Maciejaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaj kase na pseudoxsenony i potem płacz że mogłeś iść za to na piwo.jedyny plus że nocą lepiej widać znaki a cała resztę nie :) Nawet ci co maja oryginalnie xenony nie są zbyt zachwyceni.dobrze dobrana żarówka i w miare dobre bebechy lampy spoko wystarczą.o ustawieniu nie wspomnę.zastanawiam się nad lightbarami ale nie wiem czy ładowanie wyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie chodzi mi o xenon:P nie potrzebny mi;) chodzi bardziej o cos typu wlasnie philips blue vision bo te samochodowe wpadaja w lekki niebieski mam w aucie i jestem zadowolony i nie wala tak w oczy jak prawdziwe xenony:)

Edytowane przez Maciejaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie chodzi mi o xenon:P nie potrzebny mi;) chodzi bardziej o cos typu wlasnie philips blue vision bo te samochodowe wpadaja w lekki niebieski mam w aucie i jestem zadowolony i nie wala tak w oczy jak prawdziwe xenony:)

Przyjedź do mnie do sklepu...tylko dobrze gdybyś wiedział jakie masz żarówkę w motorku każdą H da się dobrać w blue effect....Niektóre mam nawet na półce, nie są drogie, można dobrać w ok. 20-30zł...Ale moim zdaniem lepsze są +50% Light...A co Cię ci z naprzeciwka, żartuje nie rażą specjalnie a światła jest więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...