Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tylko piwo wchodzi w gre? cz moze tez cos mocniejszego ;)

 

70 lat? hmmm troche leciwe te "towarki" hehe

 

Hehe leciwe mówisz, a kondycyjnie popadaliśmy my...Gienek jeszcze dzisiaj na nóżki płacze, że go jakieś zakwasy dopadły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szlachta.W piątek 16.11.2012 w Amfiteatrze o godz 19 jest koncert Big Band-u "MUNDANA" Swing i muzyka rozrywkowa w fajnym wykonaniu.Wjazd za free.Zamiast marudzić że sezon się kończy można posłuchać dobrej muzy i śpiewu.Koncert nie na powietrzu ale w Amfiteatrze w sali. Radom ul. Parkowa.Na koncercie przy okazji będą do kupienia cegiełki po 10 zeta (można kupić i 10 a można i wcale) dla gitarzysty Michała Kunysza.chłopak po wylewie i z nie lekką sytuacją finansową. http://youtu.be/TnYmvEbWxBo

Ruszcie dupy z kanapy, weźcie swoje połówki niech się też ucieszą.

 

nie che mi się edytować jak ktoś chce więcej info to z chęcią na pw ,tutaj lub telefon /mam w profilu/

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy mam pytanie... Wywazacie kola w swoich maszynach gdzies w Radomiu? Szukalem ale tylko jedna firme znalazlem w miescie na ul Kwiatowej...

Edytowane przez Tomasz Rokita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wekend wygląda tak.Dla melomanów Piątek 19:00 Amfiteatr ul Parkowa 1 informacja wyżej co za koncert.Sobota dla chętnych na pogaduch przy piwie od 19:00 Złota Grota ul Domagalskiego .Po wyjściu z tunelu dworcowego w kierunku bazaru Śląska kierujemy się w lewo a potem na czuja czy słuch szukamy knajpy. Ci najstarsi w lokalu to nie koniecznie my .Bawią się też i emeryci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc... Z tego co wiem moje kola teraz nie byly wywazane.. Wymieniam opony, wywaze i zobaczymy cz poczuje roznice :-)

 

 

swoja droga nie wiem gdzie zaopatrujecie sie w opony ale ten sklep wydaje sie ciekawy... moze komus sie przyda ;)

www.topgumy.pl

Edytowane przez Tomasz Rokita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc... Z tego co wiem moje kola teraz nie byly wywazane.. Wymieniam opony, wywaze i zobaczymy cz poczuje roznice :-)

 

 

swoja droga nie wiem gdzie zaopatrujecie sie w opony ale ten sklep wydaje sie ciekawy... moze komus sie przyda ;)

www.topgumy.pl

 

Ciekawa strona, ciekawe ceny....Ale u siebie mam taniej......I to nie tylko dla siebie, ale jak sobie tam chcecie.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam opony, wywaze i zobaczymy cz poczuje roznice :-)

Zwróć uwagę temu co będzie wymieniał, że na oponie powinno być oznaczenie gdzie powinien znajdować się wentyl, bo nie wszyscy o tym wiedzą np. na Kelles-Krauza jak mi wymieniali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...