Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to tak późno zamkneła ? W Katakumbach koncert pierwsza liga i niestety wódki tez nie brakowało .Myślałem że skończy się wcześniej ale wyszliśmy po 23 a mówiłeś że zamyka bude o tej godzinie to nie wracałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Magna 700...Bardzo wygodne wozidło...

 

to tak późno zamkneła ? W Katakumbach koncert pierwsza liga i niestety wódki tez nie brakowało .Myślałem że skończy się wcześniej ale wyszliśmy po 23 a mówiłeś że zamyka bude o tej godzinie to nie wracałem.

 

My wyszliśmy około 3-ciej ale tam jeszcze kilkaosób zostało...A koncerta to sobie zrobiliśmy sami i dziwne bo mnie tylko Immi próbował wygonićzza parapetów znaczy reszcie się chyba podobało, ale skład był nawalony, a ja nie miałem odsłuchów więc sam siebie ie słyszałem...Było nieźle :biggrin: :wink:

 

UWAGA! Mam dziś dobry humor ogłaszam promocję na oleje MOTUL

MOTUL 10W40 4T 5000 4 litry za 120 zł

MOTUL 10W40 4T 5100 ester 4 litry za 132 zł

Promocja ważna do końca dobrego humoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie orientujecie się czy w Radomiu sprawdzi mi ktoś czy mam prostą felgę, ew. ją wyprostuje?

 

 

MOTUL 10W40 4T 5100 ester 4 litry za 132 zł

Promocja ważna do końca dobrego humoru...

 

Tak na marginesie to gdzie ta promocja ?

http://allegro.pl/motul-5100-10w40-4l-filtr-gratis-rok-2012-i2748274303.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał by się na spotkanie "opłatkowe" 22.12 lub noworoczne 5.01 w Katakumbach ? Można zaklepać miejsce i każdy płaci sam za siebie ew pogadam co by zaoferował za 50-60 zł od kasku,Kwota nie kosmos do przełknięcia myślę.Pisać sugestie i ew nick i datę .Przeważy ilość na dany termin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w normalnym sklepie ten olej kosztuje 170 zł w Radomiu w hurtowni trochę mniej...To ja nie będę testował go na swoim motorku, gdyż ta cena jest zbyt atrakcyjna jak na mój gust i jakoś mi się kojarzy dziwnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...