Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukam na allegro:D na mazowieckim:D hehe

Najlepiej by było gdyby tani motorek w idealnym stanie był jeszcze na tej samej ulicy na której mieszkasz... :biggrin:

trafiles w sedno Titi:) hehehe to by bylo najlepsze rozwiazanie:D ale to niemozliwe;) u mnie na ulicy jest tylko jeden motocykl;) i to nie jest NSR ale za to kilka skuterow sie znajdzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, NSR na allegro kosztuje 1/3 ceny samego sprowadzenia motocykla z USA więc "delikatnie" poroniony pomysł. Chyba ci sie nudzi i zamiast wejsc w allegro czy dizmar i kupic pierdzipęda to wolisz kombinowac jak "koń pod górkę". Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz zaliczkę komuś w ciemno, a potem będziesz wybrzydzał i straszył bratem po wielu wyrokach czy jak ? Pogadaj z kims kto mieszka za miedzą np w UK niech się porozgląda i pomoże w zakupie .W kraju jest tyle że można poszukać w promieniu do 100 km ,bo dalej to najczęściej szkoda wachy.Gdzieś czytałem na tym forum o lubelskiej firmie która odbiera zakupiony na ebayu w UK motocykl i załatwia kwity.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szlachta olej jest w sklepie...można odbierać....do końca roku i dla tych co zamówili po 115zeta....Potem z każdym pierwszym dniem miesiąca cena rośnie o 10 zeta ( oczywiście na tym z zapasów, bo nie wiem po ile uda się kupić następną razą...ale na pewno tańszy już nie będzie) :biggrin: :wink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pogoda by pozwoliła można by zagadać do 4x4 clubu i coś ogarnąć razem w związku z WOŚP.Jak na razie grypa po wiglijnym "opłatku" w Grocie trzyma .Ja na pewno nie jechałem.Wiem że kumpel miał do Pierścionka podjechać :) na jakieś wymiany.

 

Ja też ich widziałem i zastanawiam się czy to juz wiosna? Sam bym z chęcią przewiózł tyłek.

NA browar grzany to się dam namówić dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...