Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto mi zabroni choćby dziś...W ubiegłym roku w pierwszy dzień świąt, na ostrym kacu i w śniegu do połowy koła Kosów z Chytrym zoraliśmy. Fakt że endurkami ale kac moment przeszedł a i mata miękka była, chociaż ja tam bardzo nie sprawdzałem ale Chytrus nieźle przypie...lił :biggrin: :blink: Czy to było dwa lata temu :excl: ale ten czas zapier.... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał enduraka i silnik nie chodził by cały czas na ssaniu, to kolce i śmigam .lubię zimę zdażało się że o 1 w nocy z psami do lasu na spacer szedłem w świeżutki śnieg.

 

Nędzna metafora z tym serduchem. Powinno mieć wspólne wykorbienie.

 

jest konkurs na plakat więc pokaż jak to zrobić, a co tam leszcze będą wymyslac jak tu...taki talent ;)

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolce :icon_eek: krzywdę chcesz sobie zrobić...Jeszcze przy glebie z dala od kół się trzymać, czasami nie ma na to wpływu....Zresztą kostka pięknie się wgryza, tylko kondycja szybko siada po głębokim śniegu :blink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur... Titi zapomnialem odebrac fv ojjj tam ojj tam :D wywal ja :D nie trzymaj jej :D hehehe:D

po za tym jak nowa furka sie spisuje:D a co do tej Hondy to jednak wezme sobie chyba NSR lub CBF lub CBR:D

 

Mam ją, jest w dalszym ciągu do odebrania,,,przecież z grudnia jest,,,,świeżutka :biggrin:

 

Chcecie Motula 10W40 5100 ESTER 4 Litry po 115 zeta. Mogę ściągnąć od Olka w dobrej cenie, ale większą ilość...Gdyby byli chętni to proszę bardzo w tej cenie...Jeśli nie to dam sobie spokój nie będę blokował kasy sklepowej.....A cha i filtrów też do oleju nie dorzucam :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie Motula 10W40 5100 ESTER 4 Litry po 115 zeta. Mogę ściągnąć od Olka w dobrej cenie, ale większą ilość...Gdyby byli chętni to proszę bardzo w tej cenie...Jeśli nie to dam sobie spokój nie będę blokował kasy sklepowej.....A cha i filtrów też do oleju nie dorzucam :blink:

A za ile załatwisz Motula 7100 10W40 4l? Taniej niż w motofactory czyli poniżej 185zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za ile załatwisz Motula 7100 10W40 4l? Taniej niż w motofactory czyli poniżej 185zł?

 

Przemciu 165 zeta...Sciągać Ci... Oleje by były do odebrania zaraz po Nowym Roku...Chyba że dzisiaj koniec świata będzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...