Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pisał by się na spotkanie "opłatkowe" 22.12 lub noworoczne 5.01 w Katakumbach ? Można zaklepać miejsce i każdy płaci sam za siebie ew pogadam co by zaoferował za 50-60 zł od kasku,Kwota nie kosmos do przełknięcia myślę.Pisać sugestie i ew nick i datę .Przeważy ilość na dany termin .

 

witam! jak dla mnie termin 22.12 moze byc ale niech wypowiedza sie inni... ja postaram sie dostosowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Arek .Dalej do pracy na motocyklu. Wsiadałem o 8 do auta i ogrzewanie na full z początku, a na Kieleckiej Arka mijam :D Masz medal z kartofla przy najbliższym spotkaniu.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam od maja. Szedłem na lewy szlif ale mnie odbiło na drugą stronę i moto uderzyło o ziemię przy ok 80km/h. Na oko felga chyba nie jest krzywa, zauważalnie za to bije opona na bok ( nie jakoś wybitnie ale widać ). Może po prostu opona się tylko odkształciła od uderzenia o ziemię. Muszę jechać na wyważenie i zobaczę jak będzie, być może przewulkanizuję oponę w inne położenie i zobaczę czy to coś da. Opona nie ma żadnych bąbli itp. jest tylko obtarta.

A nie wiecie czy u Augustyna wyważają koła?

Edytowane przez kevin55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wosniki przyjedz i ci zrobia koła szybko, tanio i porzadnie. Sucha/Wośnicka po prawej stronie przed skrętem w Bulwarowa.

 

TiTus, fajny samochodzik tylko po co mu swiatla z przodu zamalowałeś??? noooo i ten uchwyt do otwierania bagażnika "troszke" duży ;) Ile to ma konikow i na którą oś napęd? Jak ma powyzej 200 i naped na tył to chcę się przejechać :) Tylko nie dzisiaj bo wczoraj ostro pochlałem.

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...