Skocz do zawartości

PIERDOLNIK - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie...


jojo41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i pewnie napisza tez ,jak zwykle,że jechał jak szalony a to gówno prawda .Gdyby tak było to by sie zabił albo obrażenia byłyby powazniejsze dużo, bo to on przygrzał z impetem w auto i nie miał ochronnej odziezy. Kask jest cały nawet dzinsy nie maja dziur... Na dzien dzisiejszy Xyla zaczyna wszystko bolec i pewnie siniaki i opuchlizny sie pojawią, mam nadzieje ,że po obchodzie zadecyduja lekarze wyjscie do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie napisza tez ,jak zwykle,że jechał jak szalony a to gówno prawda .Gdyby tak było to by sie zabił albo obrażenia byłyby powazniejsze dużo, bo to on przygrzał z impetem w auto i nie miał ochronnej odziezy. Kask jest cały nawet dzinsy nie maja dziur... Na dzien dzisiejszy Xyla zaczyna wszystko bolec i pewnie siniaki i opuchlizny sie pojawią, mam nadzieje ,że po obchodzie zadecyduja lekarze wyjscie do domu...

 

 

to wgięcie na baku to masakra - Monika weź Go nie wypuszczaj z tego szpitala bo pewne rzeczy mogą wychodzić po jakimś czasie, niech mu robią USG codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatniej chwili: Xylo został w szpitalu, miał dodatkowe badania USG i badania neurochirurga. Wszystko jak narazie ok ale zostaje do jutra na obserwacji. To wgniecenie na baku zrobił... no wiecie czym ;) ogólnie jest poobijany i wszystko go boli. powiedział, źe jechał za cieżarówką pomału , ciezarówka zwalniała i skręcała w uliczke na Halinowie. Z tejże uliczki wyjeżdzała pani i stwierdziła zaocznie że za ciezarówką nikt nie jedzie............. a tu sie pomyliła ale była juz na środku pasa i Xylo niewyhamował. Zadne ABSy nie pomogły bo było juz za pózno... walnął w słupek przy kierowcy odbił sie na maske na której usiadł. Potem zszedł, zgasił moto, schował kluczyki i połozył sie na trawniku. Na szczęście prędkośc była mała i nic powaznego sie nie stało. No ale Fujara do kasacji............. :icon_evil: :banghead: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chłop cały, sprawca jest, inne nowe moto też będzie. Ja rok temu też miałem podobną sytuację tylko sprawca się nie zatrzymał i z własnej kieszeni musiałem wyłożyć. Teraz to zbite jajo.

 

ps. wgniecenie na baku ma jakiś znajomy kształt? Może Uwagę zaproście i sobie dorobicie a Xylo świętym zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

To już nie chłopaki z adrenaliny :) Aruś nie jesteś na bieżąco :) widzisz żeby któryś miał kamizelkę :)

Jakaś tam była :icon_mrgreen: te zielone i pomarańczowe też się liczą ? :icon_razz:

Edytowane przez Arkadiusxmoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś przejeżdżałem ok 17 przez skrzyżowanie na Malczewskiego z Szarych Szeregów (zjazd z wiaduktu). Na Malczewskiego na prawym pasie leżało moto,niestety nie wiem co to było bo akurat radiowóz zasłaniał widziałem tylko kawałek tyłu WRA.... i to co zostało przodu,ogólnie nie fajnie.Na poboczu stał bus z wielkim wgniotem na lewym boku, ewidentnie było widać ,że się w niego wbił i to slidnie. Niestety nie widziałem ani karetki,ani kierowcy moto,trudno cokolwiek więcej powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przejeżdżałem ok 17 przez skrzyżowanie na Malczewskiego z Szarych Szeregów (zjazd z wiaduktu). Na Malczewskiego na prawym pasie leżało moto,niestety nie wiem co to było bo akurat radiowóz zasłaniał widziałem tylko kawałek tyłu WRA.... i to co zostało przodu,ogólnie nie fajnie.Na poboczu stał bus z wielkim wgniotem na lewym boku, ewidentnie było widać ,że się w niego wbił i to slidnie. Niestety nie widziałem ani karetki,ani kierowcy moto,trudno cokolwiek więcej powiedzieć

 

 

Mój brat mieszka niedaleko, był na miejscu i mówił że motocykl był rozsypany. Motocyklista w ciężkim stanie trafił do szpitala.

 

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...T0206/754596018

Edytowane przez kala92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...