Skocz do zawartości

Honda Concept


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wreszcie honda zmieni stylistów i marketingowców ... :notworthy:

 

Cosmo, musiałeś mieć w przeszłości jakieś traumatyczne przeżycia z Hondą, które wyraźnie wpływają na Ciebie pozbawiając Cię dystansu i obiektywnego spojrzenia.

MT01 to fajne moto ale przy tej Hondzie wygląda jak smok wawelski przy promie kosmicznym.... :icon_biggrin:

Zgadzam się z Tobą (w innym wątku) że Transalp 2008 to qupa, i choć długo na niego czekałem to teraz pewnie zmienię markę.

W tym przypadku uważam, że Honda poszła znacznie odważniej niż Yamaha z MT01.

Pozostaje pytanie czy zobaczymy to na ulicach.

 

pozdrawiam,

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to honda nie poszla odwazniej niz yamaszka. Yamaszka pokazala moto o zupelnie innej koncepcji. Do swietnego designu (ale niezwykle gustownego i proporcjonalnego) wsadzili ogromny silnik ktorego najwaniejszymi parametrami nie byly moc i jak najwieksza predkosc.

 

A honda? Zrobila rozciagnietego klotza. Polaczenie streetfightera (bak, zadupek, lampa) z nakedem (goly silnik) goldwingiem i rune (chyba 6 garowy silnik). Jak na moje oko to moto nie bedzie ani ladnie jezdzic po zakretach ani wygladac. Taki oto wynalazek do pedzenia po prostych.

 

Koncepcja w stylu zrobmy z junaka choppera i wrzucmy owiewke od ts350.

 

 

nie umywa sie do mt01 czy np. moto guzzi griso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he dobrze, ze gusta sa rozne. Bez urazy ale jak widze MT01 to mnie w pewnym miejscu strzyka. jak do tej pory nie testowalem tego koczkodana ( wizualnie ) , moze za jakis czas, jak troche przywykne i oswoje sie z mysla jego testu. :flesje:

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż: zdecydowanie zgodzę się z krytykantami: zasadniczo honda idzie ścieżką wytyczoną przez konkurencję, wielkiego nakeda, nieco przestylizowanego. tyle, że w tym przypadku wygląda to jak przecięty street z wrzuconym w środek kotłem z lokomotywy :icon_mrgreen: ani nie ma w tym świeżości, nowatorstwa yamahy mt01, ani nawet sensownego i proporcjonalnego designu suzuki b-kinga. taka próba podążania śladami konkurencji, tyle że mocno kulejąca na tym przydługawym wahaczu ;>

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastec, tu nie chodzi o to, że ten projekt jest odważniejszy. On jest po prostu brzydki :flesje: Z daleka wygląda trochę jak Griso, z przerośniętym przodem i "cienkim" tyłem, ale Griso prezentuje się IMO dużo lepiej.

Traumatyczne przeżycia z Hondą... Curz, z 25 tys km na ich sprzętach (różnych) nawinąłem i szczerze mówiąc żaden do mnie do końca nie trafił (objeździłem większość ich modeli). W każdym segmencie konkurencja podobała mi się bardziej.

 

Nie ma co szczególnie się przywiązywać do konkretnej marki. Każda firma ma wzloty i upadki, w przypadku hondy ostatnie lata to raczej słaby okres (moim zdaniem). Z niecierpliwością czekam na zwrot akcji.

Edytowane przez CosmoSquig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbudowany ten silnk jak w Hoss Bosie , tylko nie ta pojemność, bo jak doczytałtem to 1800. Ładny on i brzydki, zależy jak sie na niego patrzy. Może na żywo wygląda nie najgorzej.Jakoś nie w tym kierunku to wszystko zmierza, co niektóre motocykle są z roku na rok coraz mniej ciekawe stylistycznie, mimo najnowszych rozwiązań technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...