Skocz do zawartości

Prosze o odpowidź :)


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seba uwaza ze robienie z motoroweru czegokolwiek (w sensie przerabianie) jest bez sensu

Nie prawda. Bez sensu to jest psucie motorów :!:

Dobrą przeróbkę jak najbardziej popieram. Zaznaczam dobrą

A ja tak tylko z ciekawości chciałem się dowiedzieć co Magic rozumie poprzez słowo choper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@gic- moim zdaniem z pegaza za chiny nic nie zrobisz. To typowy motorower. Gdybyś miał simsona czy coś w tym stylu to chopperka byś wysmażył, ale nie z pegaza! Sam pomysł przerabiania motorowerów jest genialny. Ale tzreba mieć jakąś bazę :)

Hmmm możliwe, że ja akurat nie mam pomysłu. Mam nadzieję, że Tobie wpadnie coś do głowy i wymyślisz jakiś patent. Tego Ci życzę i z niecierpliwością czekam na wyniki Twojej pracy przy bzyku. Jeśli To Ci pomoże to jeden z członków apanonaru robił czoperki z komarów. Na stronie znalazłem tylko jedną fotkę. Zajrzyj:

http://apanonar.riders.pl/klub/wyjazdy/sez...96/pojeksp.html

(pierwsze zdjęcie)

Myślę, że dobrym pomysłem było by przeniesienie baku przed siedzenie (tak na dobry początek) :D

Pozdrowionka!!

(niemogę się doczekać kiedy znów będe mógł pomyśleć nad przerobieniem jakiejś bzykawki- silnik już czeka :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, dzieki za posty... :) Z deczka mnie zmobilizowaliscie postami. Ja juz sobie powiedzialem : na wiosne robie bzyka. Juz wiem jak go zrobie. GUFI dzieki za fotke na pewno sie przyda.

PS. Ja mam pegaza z silnikiem od rometa.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...