Skocz do zawartości

Jak to jest z jakością motocykli Kawasaki?


ravkam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech lat dosiadam LTD 450 z 1988 roku, czyli zabytek. Lubię moją Kawę i zadowolony jestem z tej marki. Tak jak u większości olej od wymiany do wymiany i systematyczne serwisowanie, czyli jak słusznie stwierdził Nullek: "jak dbasz tak masz". Nawet wsród najlepszych marek trafiają się "babole" i jak ktoś trafi na taki to się uprzedzi i idą w świat różne opinie. Ale nie należy generalizować. Sprzęt obecnie produkowany jest technologicznie bardziej zaawansowany czyli to musi dobrze działać, tym bardziej, że kupujesz sprzęt fabryczny. Nie nabijaj sobie kasku pierdołami, podoba się moto - kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech lat dosiadam LTD 450 z 1988 roku, czyli zabytek. Lubię moją Kawę i zadowolony jestem z tej marki. Tak jak u większości olej od wymiany do wymiany i systematyczne serwisowanie, czyli jak słusznie stwierdził Nullek: "jak dbasz tak masz". Nawet wsród najlepszych marek trafiają się "babole" i jak ktoś trafi na taki to się uprzedzi i idą w świat różne opinie. Ale nie należy generalizować. Sprzęt obecnie produkowany jest technologicznie bardziej zaawansowany czyli to musi dobrze działać, tym bardziej, że kupujesz sprzęt fabryczny. Nie nabijaj sobie kasku pierdołami, podoba się moto - kupuj.

 

 

Wojanek wstydź się. Nie wiesz dlaczego? To masz:

 

http://forum.motocyklistow.pl/Posiadacze-k...LTD-t83294.html

 

Krótko mówiąc jesteś poszukiwany :buttrock:

 

A co do jakości kawasaki to z nowymi sprzętami nie problemów większych niż z konkurencją. A z używaki to wiadomo jak jest- jak się dba to się ma. A że w Polsce z reguły się nie dba to ostrożność mile widziana przy zakupach ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją kawką smignołem w tym sezonie ponad 10 tyś km. Nic się nie działo i wszystko chodziło w jak najlepszym pozadku. No raz mi sie kosa zacieła, ale to normalne w vulcanach 800 (wystarczyło tylko przeczyscic i chulało jak nowe) :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojanek wstydź się. Nie wiesz dlaczego? To masz:

 

http://forum.motocyklistow.pl/Posiadacze-k...LTD-t83294.html

 

Krótko mówiąc jesteś poszukiwany :icon_question:

 

 

Ok dark rider dopadłeś mnie ale ja tylko wykonywałem rozkazy, poza tym nic nie pamiętam bo byłem pijany, nic nie powiem dopóki mój adwokat nie przyjdzie i ja tu tylko sprzątam. Pozdrowienia, a tak na poważnie to luknę na stronę powyższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylse, ze drobne usterki w kazdym motocylu sie zdazaja. NP. Wojtaq'owi zacial sie czujnik rozlozonej stopki. Wystarczylo popsikac WD40 i po temacie - ale czy taka rzecz swaidczy o niskiej jakosci KAWASAKI i czy to mozna nazwac usterka??

 

... mam 1600c i jest to mój trzeci vn (800, 1500, 1600) i powiem Ci tragedia :icon_mrgreen: . Cztery lata "jak Cię mogę", aż tu nagle awaria w vn 1600 - upierdoił mi się wieszak od tłumola – żenada, jak to możliwe jest, że w japońskim motocyklu można zainstalować taki bubel :crossy: ...

 

:) :eek: :D

... a tak poważnie, jak już wcześniej ktoś napisał: między bajki należ włożyć zasłyszane informacje o wadliwych rozrządach, blokujących się skrzyniach, nadmiernym zurzyciu oleju w 1500 przed 98'(bo nie jest nadmierne - jest katalogowe, zerknij w manuala np nowej linii BMW - po prostu "te typy tak mają" i już)

 

ŚMIAŁO POLECAM KAWASAKI Z SERII VN – bo znam ją z autopsji i jest BARDZO OK! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego "Grzmota" kupiłem w czerwcu br. z przebiegiem 37700km.Na dzień dobry wymieniłem olej i filtr oraz kompletnie zużyty zestaw napędowy. Od tego czasu nawinąłem ponad 6000km i nic się nie działo z wyjątkiem wymiany włącznika światła stop :D przy prawej klamce. Koszt naprawy 23 zł + 15 minut (odkręcenie 1 śrubki) + 2 godz. bo obok stał czteropak browca :banghead: :D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zerknij w manuala np nowej linii BMW - po prostu "te typy tak mają" i już)

to nie tak jak myslicie

koncepcja bmw (zgadzam sie z niemi) ze całkowita wymiana oleju jest do dupy -dlatego zuzywaja olej aby dolewac swiezy

pozdr

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapomniałem dodać o jednym mega minusie firmy KAWASAKI-cena częsci jest to jedna z droższych firm w eksploatacji...ale pozatym.....a jeszcze inna bajka to ich dostępność w naszym kochanym kraju....,co nie zmiena faktu że i tak kocham vulcana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...