Skocz do zawartości

Kurtka i spodnie z wypinana podpinką i membraną - jakieś sugestie


Astarte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałabym kupić sobie jakieś nowe ubranko na motocykl. Bardziej skłaniam się przy opcji ubrań tekstylnych, ale tylko takich, które mają wypinaną zarówno podpinkę jak i membranę. Jednak jeżeli skórę też można kupić z taką opcją to jest to też do rozważenia.

 

W necie znalazłam takie coś:

http://halvarssons.pl/motocykle/spodnie_gi-pants_01.html (ten kolor z tych trzech najbardziej mi leży)

I wszystko by było ładnie, ale kurtka do tych spodni niestety jest czarna...

http://halvarssons.pl/motocykle/kurtka_graffiti_01.html

a to już jest minus. Gdyż chodzi mi o ubranka, które w zimniejsze dni dadzą mi komfort dzięki podpince, a w cieplejsze nie będą tak bardzo przyciągać promieni słonecznych :buttrock:

 

Czyli podsumowując - potrzebuję ubrania, które ma jasny kolor, atrakcyjny wygląd, odpinaną membranę i odpinaną podpinkę ocieplającą :D Może macie jakieś pomysły :buttrock:

 

Z góry dzięki za pomoc

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli podsumowując - potrzebuję ubrania, które ma jasny kolor, atrakcyjny wygląd, odpinaną membranę i odpinaną podpinkę ocieplającą :icon_mrgreen: Może

 

 

takie cos to tylko w erze :buttrock:

 

a tak na poważnie .. to temat z wypinanymi podpinkami byl jakis tydzien temu .. wiec skorzystaj z wyszukiwarki albo zerknij pare stron wstecz .. nie mam doświadczenia z tą firmą .. ale nawet na zdjeciach to nie wyglada to zachecająco ..

 

info of kurtykach ->> patrz wstecz .. a potem po firmie zobaczysz sobie spodnie ...

 

Ja dla mnie to temat do oczyszczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplecik który sobie upatrzyłaś jest naprawdę super i godny polecenia.

Miałem okazję pojeździc troszkę w tych łaszkach i są super.

Zreszą sama firma już mówi dużo, zreszą może wypowie się łysy ulubieniec kobiet i największy lovelas Klaudiusz bo wiem że on jeździ w ciuchach Halvarssons'a.

 

Co do kurtki to jak sobie zafundujesz jakąś jasną to co wieczór będziesz ją prała :icon_mrgreen:

 

Generalnie ciuchy Halvrassons'a na kazdym leżą bardzo dobrze i jeśli chodzi o jakość wykonania sa rewelacyjne.

A membrana Dryway Plus to chyba najlepsza z jaką się kiedykolwiek spotkałem jeśli chodzi o nieprzemakanie.

 

Ja mogę Ci ten zestaw polecić bez mrugnięcia okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie .. to temat z wypinanymi podpinkami byl jakis tydzien temu .. wiec skorzystaj z wyszukiwarki albo zerknij pare stron wstecz .. nie mam doświadczenia z tą firmą .. ale nawet na zdjeciach to nie wyglada to zachecająco ..

 

info of kurtykach ->> patrz wstecz .. a potem po firmie zobaczysz sobie spodnie ...

Przeglądnęłam sobie archiwalne posty... jednak nie znalazłam tam niczego ciekawego. Chodzi mi o zestaw porządnej firmy, porządnie wykonany. Wypinaną podpinkę ma większość kurtek, czego niestety nie można powiedzieć o osobno wypinanej membranie :)

 

A jak wygląda sprawa ciuchów skórzanych. Czy w ofercie jakiejś firmy znajdę skórzaną kurtkę i spodnie, które będą mieć osobno wypinaną podpinkę i osobno wypinaną membranę. Wydaje mi się, że spotkałam się kiedyś z takim kompletem firym Arlen Ness, ale nie jestem pewna :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny problem; z taką jedynie różnicą, że niestety budżet skromniejszy

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=66997&st=40

i to jest ten temat, o którym mówił wyżej Fazer_Penetrator :P

aha, jakby coś, to też jeszcze bez ostatecznej decyzji... jakbyś więc na coś fajnego trafiła, to opowiadaj - może się uda wspólnymi siłami :buttrock:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mial ktos do czynienia z ta firma?? ceny sa baaardzo atrakcyjne. na zywo jeszcze nie widzialem. to ciuchy typowo turystyczne.

 

http://www.macna.dk/

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mial ktos do czynienia z ta firma?? ceny sa baaardzo atrakcyjne. na zywo jeszcze nie widzialem. to ciuchy typowo turystyczne.

 

http://www.macna.dk/

Byłam ostatnio w Hondzie w Bielsku i tam mieli kurteczki tej firmy. Z wyglądu atrakcyjne i cena także nie największe. Za kurtkę z wypinaną membraną i podpinką chcieli coś koło 800 zł :crossy: I mają niezły system wypinania tychże bajerów. Kurtka jest jakby otwierana, wtedy podpinkę (lub membranę) wypina się jakby ze środka kurtki... tak, że zawsze kurtka wewnątrz jest taka sama. Nie wiem czy zrozumieliście mój opis :clap: ... ale naporawdę nieźle to wymyślili :D

 

Podoba się mi z ich kolekcji kurtka damska AMAZON... ale nie szprecham po niemiecku, więc nie rozumiem czy membrana się wypina. Chociaż patrząc na obrazki to niestety pewnie nie :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te spodnie Halva to są może i fajne ale... jak chcesz w nich popylać na cbr to masz kłopot. Mają ochraniacze na kolanach sztywne niesłychanie, przez to ciężko zginać kolana, a to ma wpływ na pozycję i komfort jazdy. O wiele wygodniej jezdzi mi się w tych spodniach na xt niż na vfr. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam ostatnio w Hondzie w Bielsku i tam mieli kurteczki tej firmy. Z wyglądu atrakcyjne i cena także nie największe. Za kurtkę z wypinaną membraną i podpinką chcieli coś koło 800 zł :cool: I mają niezły system wypinania tychże bajerów. Kurtka jest jakby otwierana, wtedy podpinkę (lub membranę) wypina się jakby ze środka kurtki... tak, że zawsze kurtka wewnątrz jest taka sama. Nie wiem czy zrozumieliście mój opis ;) ... ale naporawdę nieźle to wymyślili :)

 

Podoba się mi z ich kolekcji kurtka damska AMAZON... ale nie szprecham po niemiecku, więc nie rozumiem czy membrana się wypina. Chociaż patrząc na obrazki to niestety pewnie nie :biggrin:

 

pzdr @starte

 

Poszukaj

Modeki, tak jak pisze Klaudiusz, tym bardziej że masz sklep firmowy we Wrocławiu.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź we Wrocławiu do chłopaków na Łokietka, mają ciuchy fińskiej firmy MP-ASU. Świetna jakość wykonania, wypinane różne rzeczy :biggrin: , kolorki (tych damskich wdzianek) też interesujące. Zielone fajne są. I wybór spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeki, tak jak pisze Klaudiusz, tym bardziej że masz sklep firmowy we Wrocławiu.

 

modekę znamy, wadą jest możliwość wyboru w jedynie słusznym (choć niekoniecznie w tym akurat przypadku) kolorze czarnym (lub z dominującym kolorem czarnym)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałabym kupić sobie jakieś nowe ubranko na motocykl. Bardziej skłaniam się przy opcji ubrań tekstylnych, ale tylko takich, które mają wypinaną zarówno podpinkę jak i membranę. ...

 

Czyli podsumowując - potrzebuję ubrania, które ma jasny kolor, atrakcyjny wygląd, odpinaną membranę i odpinaną podpinkę ocieplającą :icon_mrgreen: Może macie jakieś pomysły :icon_mrgreen:

 

Czolem,

Moze spojz tutaj:

http://motorfan.pl/kurtki_-_kolekcja_damsk...ans_world_lady/

Kosztuje wiecej niz 800pln, ale moze warto, szczegolnie jak jakies promocje beda. Dealerzy sa i w Zywcu, i we Wroclawiu.

pozdrawiam

Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...