Skocz do zawartości

kask AGV S-4 BLACK-RED


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jak w temacie... Chodzi mi o tą skorupe http://moto.allegro.pl/item254336210_agv_k...poleca_ss_.html , z wyglądu b. mi sie podoba , ale jaki jest w niej komfort podróżowania ?? Kasku będę szukał nie wcześniej niż na wiosne i sie zastnawiam czy brać S-4 czy dołożyć wiecej i kupić coś z najwyższej półki typu Shoei XR 1000 , choć jeśli chodzi o wyglad to s 4 widzi mi sie bardziej , pytanie też czy XR występują w czarnym macie??? Prosze o konkrety :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... w tym s4 wloty wentylacyjne wyglądają, jakby nie było możliwości ich zamykania. przemyślałbym ten wybór jeszcze raz

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... w tym s4 wloty wentylacyjne wyglądają, jakby nie było możliwości ich zamykania. przemyślałbym ten wybór jeszcze raz

jsz

 

Witam. Posiadam agv stealth, to samo co s4 tylko z dodatkową "płetwą" z tyłu. Wszystkie cztery wloty powietrza są zamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dupa :D kolega nie ma racji.Mam S4 i zamykane są tylko te u góry.(te na dole zamykasz tylko wewnątrz więc łapiesz wszystkie muchy i tak :)

Ale ogólnie kask spox polecam.Do spokojnej jazdy oczywiście.

Edytowane przez goman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spokojnej jazdy oczywiście.

yyyyyyy ... a do nie spokojnej ?? Jak sie zachowuje przy powiedzmy 180-200 ?? Bo coraz częściej moja VFR`ka już nie ma lekkiego życia , szukam kasku na lata a pewnie za sezon lub 2 pojawi sie coś mocniejszego i szybszego wiec nie chciałbym zmieniać też kasku bo za głośny , bo niewygodny , a tu uwiera a tam uwiera i szybka juz porysowana i takie tam

Po nauczce z Ret Bike ( raz jeszcze odradzam) wole poczekać , odłożyć troche wiecej $$$ i kupić coś z górnej półki ... Wiec może mi ktoś powiedzieć jak ma sie ten kask do większych prędkości bo szczerze sie przyznam , ze goman tym jednym zdaniem zakłócił mój spokój i wybił z obranego punktu :icon_mrgreen: Pzdr ;)

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem swojego stealtha (900zł) zastanawiałem się nad którymś shoei.

Szukałem, szukałem i nic. Nieraz trafi się tańsza sztuka ale najczęściej to rozmiary XS lub XL. Poszedłem więc do sklepu, oblukałem jeszcze GP PRO i kupiłem jednak stealtha. Porównując do lezącego w innym sklepie xr1000 (łolaboga chcieli za niego 1900zł) nie wypadł źle. Testowałem go do ok 160kmh. Wgląd mam też na plecaczka agv k-series (ok 450zl). Kaski różnią się na pierwszy rzut oka. Wykonaniem i materiałami. Stealth jest lepiej dopasowany do głowy i staranniej zrobiony. Jezeli masz jakieś konkretne pytania to pisz, kilka zdjęć mam w akcesoriach na bikepics.

 

ps. oczywiście jeżeli trafiłbym na maks 100zł droższego shoei to bym sie nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...