Skocz do zawartości

oprócz odsetek kara w urzędzie skarbowym!!!!!!


robak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

myśle że większosc z Was jeszcze o tym nie wie więc podziele się niusem :icon_mrgreen:

 

obecnie, gdy spóznimy sie z opłaceniem podatku od zakupu pojazdu oprócz odsetek nakładana jest również kara która w każdym przypadku naliczana jest indywidualnie (minimum 100 zł)

 

 

mam nadzieje że nikomu nie zepsułem humoru ...

 

pzdr

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba tzw. "dobrowolne poddanie się karze" ja parę lat temu kazałem im się walić i powiedziałem że nie zapłacę, więcej, zagroziłem że pójdę na skargę do szefów na wymuszenie rozbójnicze ;) . Odpier*lili się i NIC nie zapłaciłem.

Poszło o to że kupujący motocykl odemnie nie zapłacił w porę opłaty skarbowej ( 2 dni spóźnienia ) i skarówka przyszła do mnie jako do osoby bardziej wypłacalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem 150:);):) ale kare glownie dostaje sie za niezłożenie deklaracji jakiejs..juz nie pamietam....tak przynajmniej powiedzieli w skarbowce...

 

aha i dobra rada.zachowajcie kwitek wplaty bo ja dostalem po roku czasu wezwanie ze nie zapalcilem...:icon_mrgreen::):notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę powiedzieć, że w US Warszawa Mokotów to jakoś nad wyraz po ludzku jest. Naprawdę nigdy nie miałem żadnego problemu z załatwieniem tam czegokolwiek, kolejek brak. Podobnie w ZUS i Urzędzie Miasta. Naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć.

 

A co do PCC, to raz parę lat temu zapłaciłem po 3 tygodniach, myśląc że jest 30 dni, to było jeszcze w Rzeszowie, doliczyli złoty z groszami odsetek, żadnej kary nie nałożyli. W tym roku niestety w maju spóźniłem się ze dwa dni na Mokotowie, ale nic nie dopłacałem i też do dziś żadna kara nie przyszła więc chyba już luzik.

Nie odnoszę wrażenia, żeby urzędy polowały na ludzi którzy nie popełnili nic z premedytacją na szkodę państwa. No chyba, że te małe, gdzie nie mają nic lepszego do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...