Skocz do zawartości

Honda xr 400


mackon4089
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na kupnie motocykla i zainteresowała mnie ta xr 400

 

http://moto.allegro.pl/item251265793_honda_xr_400_1996.html

 

 

Czy ktoś może go oglądał- czy to cos interesującego bo mam tam aż 300km

 

Przez telefon sprzedający mowił ze"ok" tylko lekko "kaszle" na niskich obrotach :icon_biggrin:

 

Będe wdzięczny za wszelkie opinie jak i rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze pewnie jej stan odbiega znacznie od opisu i do regulacji , znaczy do kapitalnego remontu natychmiast :icon_mrgreen:

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze pewnie jej stan odbiega znacznie od opisu i do regulacji , znaczy do kapitalnego remontu natychmiast ;)

 

Za 6 tys zł mysle ze to dobra cena i lepiej kupic taką xr 400 za 6tys chocby do lekkiego remontu niz dr 350 za podobne pieniądze z gorszego roku zwłasz cza ze po włozeniu np 1 tys zł mamy naprawde świetńa maszyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi na allegro od kilku miesięcy ;).

 

 

No i właśnie mnie to dziwi! W końcu sprzęt wydaje mi się hodliwy a jeszcze koleś coś kręci. Dzień wcześniej na aukcji cena minimalna była 7300zł tak samo z husqvarną te 410 jego stała 7300 a teraz stoi coś koło 6400zł. Nie wiem czy od niego brać bo motory coś długo stoją na allegro.Jak pisałem email czy nie spuści o 400zł to sie zgodził odrazu.

Teraz coś sie boje w to pakować chyba wezne wr 250 husqe.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie oto mi chodziło. Nie zawsze gdy moto stoi długo na allegro to oznacza że jest w złym stanie technicznym !

Pozdrawiam

 

Ile stoi to nie ważne. Nie rozumiem, dlaczego zainteresowanie tym modelem w naszym kraju jest takie niewielkie ... może dlatego, że brak odważnych ,którzy sprowadziliby trochę tych sprzętów z zagranicy :buttrock:

 

Dla mnie nie za dobrze wygląda kraj pochodzenia: Włochy, czyli ciepło cały rok i nie kończący się sezon, a przebiegu brak.

 

Rok produkcji...ponoć przed '98 rokiem bywały problemy z pompą oleju ... ale to takie tam "ploty".

Sam motocykl, jeśli nie jeździł nim 120 -kilowy rzeźnik, jest bardzo wytrzymały i , co ważne, silnik nie jest zbytnio wysilony.

 

A cóż można powiedzieć o "kaszlu", trzeba ją zbadać :buttrock:

 

Myślę, że warto ją obejrzeć .

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem już jeden motor z włoch ( wczoraj sprzedałem) ale musze powiedziec ze zadnych kłopotyow z nim nie było. :buttrock:

 

Biore pod uwage te dwie maszyny:

 

1 http://moto.allegro.pl/item253404656_yamah...db_ttr_600.html

 

2http://moto.allegro.pl/item251265793_honda_xr_400_1996.html

 

oba z włoch :icon_mrgreen: prze to ze mają długi sezon mają też duży wybór dlatego coraz więcej moto z tamtąd zwożą-pytanie tylko w jakim stanie zwożą.Ja mam dodatkowo tego pecha ze mieszkam na południu polski (Bielsko Biała) i wszędzie mam daleko :banghead: z tąd zakupy jakby w ciemno troche :lalag: :buttrock: HELP :clap:

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą xr może w sobote obadam. Tylko czekam na tate moze do soboty bedzie to jade i Ci dam znać co i jak. Bo ja mam koło 40KM do niego więc zobacze.

 

 

Dzięki.W sumie to raczej juz zdecydowałem o ttr 600 jest niedaleko i to z wyczynowym przednim zawiasem (upsy) więc pewnie sie skusze.Ale jak obejrzysz tą xr 400 napisz bo jak faktycznie będzie w dobrym stanie ,a ty jej nie wezmiesz to moze zmienie zdanie i bym go wzioł-pozdro i dzięki :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...